گوناگون

انتقاد شدید علیرضا دبیر از پولادگر در نامه به وزیر ورزش + تصویر نامه

انتقاد شدید علیرضا دبیر از پولادگر در نامه به وزیر ورزش + تصویر نامه

پارسینه: رییس فدراسیون کشتی در نامه‌ای به وزیر ورزش ضمن تاکید بر قانونی بودن برگزاری انتخابات هیات کشتی فارس، شدیدا از محمد پولادگر معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش انتقاد کرد.

ایسنا نوشت: پس از اقدام مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی در ابطال انتخابات هیات کشتی استان فارس، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در نامه‌ای به وزیر ورزش ضمن اشاره به رعایت قانون در برگزاری انتخابات و تاکید بر صحت آن، شدیدا از معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش انتقاد کرد.

دبیر ضمن تشریح روند برگزاری انتخابات هیات کشتی استان فارس، در بخشی از نامه خود خطاب به وزیر ورزش ، نوشت: " اینجانب به عنوان رئیس مجمع امیدوارم با توجه به اساسنامه فدراسیون کشتی که مورد تایید اتحادیه جهانی کشتی است، این عمل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها که متاثر از دستورات شخص معاون توسعه ورزش قهرمانی می‌باشد، به عنوان دخالت دولت در فدراسیون‌ها تلقی نگردد.

ای کاش معاون توسعه ورزش قهرمانی به جای سنگ‌اندازی‌های متعدد در مسیر فدراسیون کشتی، در موفقیت‌های پی در پی قهرمانان کشتی نیز عکس‌العملی از خود نشان داده تا حداقل در ظاهر چنین به نظر آید که از این اتفاقات خشنود شده است.

امیدوارم آن وزارتخانه محترم در مورد اصلی ترین معاونت خود یعنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، تصمیمی درست اتخاذ نماید تا ورزش کشور کمتر متضرر گردد. در نهایت اینجانب به عنوان رئیس مجمع اعلام می دارم که روند انتخابات هایت کشتی استان فارس کاملا قانونی برگزار گردیده و رئیس منتخب این استان می‌بایست با قدرت به کار خود ادامه دهد."

تصویر نامه علیرضا دبیر به وزیر ورزش

انتقاد دبیر از پولادگر

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار