گوناگون

لحظه خداحافظی جرارد پیکه با هواداران بارسلونا + فیلم و تصاویر

لحظه خداحافظی جرارد پیکه با هواداران بارسلونا + فیلم و تصاویر

پارسینه: جرارد پیکه پس از اتمام بازی بارسلونا و آلمریا، ابتدا در نوکمپ دور افتخار زد و سپس برای هواداران بارسا حرف زد. بغض او به یکباره شکست و شروع به گریه کرد.

ورزش سه نوشت: جرارد پیکه امشب برای آخرین بار در نوکمپ به میدان رفت و بارسا با حضور او در زمین ۲-۰ بر آلمریا پیروز شد. در این بازی جرارد پیکه کاپیتان بارسا بود و او در دقیقه ۸۳ تعویض شد و جای خود را به آندریاس کریستنسن داد. پیکه با بغض زمین را ترک کرد و پس از دست دادن با ژاوی و تمام هم تیمی هایش روی نیمکت نشست. این بازی شماره ۶۱۶ پیکه بود و او با کسب ۳۰ جام در بارسا از فوتبال خداحافظی کرد. هرچند بارسا یک بازی دیگر تا قبل از جام جهانی پیش رو دارد و باید سه شنبه برابر اوساسونا به میدان برود، ولی مشخص نیست پیکه در آن بازی در ترکیب آبی و اناری‌ها به میدان برود.

جرارد پیکه
بغض جرارد پیکه

پس از سوت پایان، پیکه وارد زمین شد و در نوکمپ دور افتخار زد. ۹۲ هزار هوادار حاضر در ورزشگاه نیز یکصدا نام او را فریاد می‌زدند. پیکه سپس با گرفتن میکروفون و خطاب به هواداران گفت: «در ابتدا از هم تیمی‌هایم تشکر می‌کنم. از کادر فنی، فیزیوتراپ ها، بدنسازها، تیم پزشکی، و تمام کسانی که هر روز در باشگاه به من کمک کردند و باعث شدند همه چیز ساده‌تر پیش برود. ممنون از کادر فنی و مدیران و همه شما هواداران به خاطر تمام این سال ها. در زندگی، وقتی بزرگتر می‌شوی، گاهی به خاطر عشق و علاقه باید رها کرد و رفت (شروع به گریه می‌کند).

خداحافظی پیکه
جرارد پیکه و آخرین بازی

طرفدارای بارسا

علاقه و عشق من به بارسا ابدی است و فکر می‌کنم زمان جدایی رسیده بود. اطمینان دارم که در آینده بر می‌گردم (تشویق هواداران). این یک خداحافظی نیست. چند سالی می‌روم و سپس بر می‌گردم. من اینجا متولد شده‌ام و همین‌جا خواهم مرد. زنده باد بارسا.»

پیکه و پسرانش

پیکه بر دستان همبازی هایش

لحظه خداحافظی پیکه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار