گوناگون

قهرمانی زودهنگام ایران در کشتی فرنگی امید‌های جهان

قهرمانی زودهنگام ایران در کشتی فرنگی امید‌های جهان

پارسینه: تیم ایران پیش از پایان رقابت‌های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال جهان، قهرمانی خود را قطعی کرد.

به گزارش پارسینه ؛ دیدار‌های پنج وزن اول رقابت‌های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان روز‌های ۲۵ و ۲۶ مهرماه در شهر پونت ودرا کشور اسپانیا برگزار شد و در پایان تیم ایران توسط پویا دادمروز در وزن ۵۵ کیلوگرم، ایمان محمدی در وزن ۶۳ کیلوگرم به مدال طلا رسید. علی اکبر یوسفی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم صاحب مدال برنز شد و محمدرضا مختاری در وزن ۷۷ کیلوگرم به عنوان پنجمی بسنده کرد.

در پایان مسابقات پنج وزن اول ایران با ۸۳ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و تیم‌های ارمنستان و ترکیه به ترتیب با ۶۰ و ۵۲ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم قرار دارند.

در رقابت‌های پنج وزن دوم نیز سید دانیال سهرابی در وزن ۶۷ کیلوگرم به فینال رسید، امید آرامی، امیر عبدی و علی عابدی درزی هم در گروه شانس مجدد حضور دارند که با توجه به شرایط جدول مسابقات، تیم ایران عنوان قهرمانی خود را پیش از پایان رقابت‌ها قطعی کرده است.

رده بندی انفرادی پنج وزن نخست به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- پویا دادمرز (ایران) ۲- نیهاد قلی زاده (آذربایجان) ۳- احمت تاشکین اوغلو (ترکیه) و گئورگی توخادزه (گرجستان)

۶۳ کیلوگرم: ۱- ایمان محمدی (ایران) ۲- گئورگی شوتادزه (گرجستان) ۳- ریوتو ایکیدا (ژاپن) و هراچیا پوقوسیان (ارمنستان)

۷۷ کیلوگرم: ۱- مالخاز آمویان (ارمنستان) ۲- الکساندرین گوتو (مولداوی) ۳- ساجان (هند) و نائو کوساکا (ژاپن) ۵- محمدرضا مختاری (ایران)

۸۷ کیلوگرم: ۱- ایستوان تاکاس (مجارستان) ۲- گئورگ تادیووسیان (ارمنستان) ۳- سیمون سیمونوویچ (لهستان) و مارسل استرکنبورگ (هلند) ... ۷- ابوالفضل چوبانی (ایران)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- فاتح بوزکورت (ترکیه) ۲- میخایلو ویشنیوسکی (اوکراین) ۳- علی اکبر یوسفی (ایران) و داریوز ویتک (مجارستان)

دیدار‌های رده بندی و فینال پنج وزن دوم مسابقات، امشب (چهارشنبه) برگزار می‌شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار