گوناگون

برد شیرین آ. اک یونان با سانتر ۳ امتیازی احسان حاج‌صفی

برد شیرین آ. اک یونان با سانتر ۳ امتیازی احسان حاج‌صفی

پارسینه: کاپیتان تیم ملی ایران با یک ارسال زمینه‌ساز برتری لحظه آخری تیمش مقابل آترومیتوس شد.

در یکی از بازی‌های هفته هشتم سوپر لیگ یونان، تیم فوتبال آ. ا. ک آتن که برای سومین مسابقه متوالی میلاد محمدی را به‌عنوان مدافع چپ در ترکیب داشت و احسان حاج‌صفی را روی نیمکت می‌دید، از ساعت ۱۶:۳۰ امروز در استادیوم آگیا سوفیا به مصاف آترومیتوس رده هفتمی رفت.

به نقل از ورزش سه؛ آ. ا. ک آتن که طی سه هفته گذشته سوپر لیگ یونان به برتری رسیده بود، امروز در آستانه تساوی بدون گل خانگی مقابل آترومیتوس قرار داشت و حملات این تیم از دست می‌رفت تا اینکه یک ارسال از کاپیتان تیم ملی ایران برای این تیم منجر به کسب سه امتیاز برای آتنی‌ها شد.

احسان حاج صفی که از دقیقه ۸۱ به‌عنوان آخرین تعویضی آ. ا. ک آتن وارد زمین شده بود، در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده با یک ارسال خطرناک از کرنر سمت چپ زمین موقعیت‌سازی کرد که توپ در یک رفت و برگشت مجددا به محوطه جریمه آترومیتوس بازگشت و منجر به اعلام پنالتی برای آ. ا. ک شد.

پنالتی به دست آمده برای آ. ا. ک آتن را نورالدین امرابط تبدیل به گل کرد تا این تیم به پیروزی یک بر صفر مقابل آترومیتوس در حضور تماشاگران خودی برسد، ۱۸ امتیازی شود و به رده دوم جدول سوپر لیگ یونان صعود کند.

احسان حاج‌صفی که پس از پنج هفته حضور ثابت در ترکیب آ. ا. ک آتن در دو دیدار اخیرشان فرصت بازی به دست نیاورده بود، امروز در زمان کوتاه مدت ورودش به زمین نتیجه‌بخش ظاهر شد و توانست با یک ارسال منجر به کسب سه امتیاز مقابل آترومیتوس شود.

میلاد محمدی، دیگر بازیکن ایرانی آ. ا. ک آتن مثل هفته گذشته ۹۰ دقیقه در ترکیب تیمش مقابل آترومیتوس حضور داشت و هفتمین بازی فصل خود را انجام داد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار