گوناگون

پاسخ منفی کی روش به پیشنهاد دو مربی مطرح!

پاسخ منفی کی روش به پیشنهاد دو مربی مطرح!

پارسینه: به جای جواد نکونام دو مربی دیگر به کارلوس کی‌روش پیشنهاد شد، اما سرمربی تیم ملی به هیچ یک از این پیشنهادات پاسخ مثبت نداد.

جواد نکونام به دلیل تعهد به باشگاه فولاد به فدراسیون فوتبال اعلام کرده نمی‌تواند دستیار کارلوس کی روش شود و البته از سرمربی تیم ملی هم تشکر کرد. کارلوس کی‌روش در واکنش به این اتفاق گفته با همین کادر به جام جهانی خواهد رفت و حاضر نیست با مربی ایرانی دیگری کار کند.

به نقل از خبر ورزشی؛ علیرضا منصوریان و مسعود شجاعی دو مربی‌ای هستند که از سوی برخی از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال به کارلوس کی‌روش پیشنهاد شدند، اما سرمربی تیم ملی اعلام کرد نمی‌تواند در کادر فنی تیم ملی به جای جواد نکونام پذیرای مربی دیگری باشد.

کارلوس کی‌روش برای این تصمیم ادله منطقی خود را دارد. او می‌گوید تا جام جهانی فرصت کوتاهی باقی مانده و اگر قرار به حضور یک مربی ایرانی در کادر فنی تیم ملی باشد، باید مربی‌ای به کادر فنی تیم ملی ملحق شود که آن‌ها رابطه خوبی با هم داشته باشند و به نوعی از هم شناخت کافی داشته باشند. به همین خاطر حضور مربی ایرانی در کادر فنی تیم ملی منتفی شد و تیم ملی با همین کادر راهی جام جهانی خواهد شد.

ارسال نظر

 • ناشناس

  منصوریان و شجاعی از کی مربی‌ مطرح شدند که ما خبر نداشتیم؟!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار