گوناگون

خلاصه بازی سپاهان ۰ - ۰ پرسپولیس/ تساوی در ال کلاسیکوی سرد و بی روح ایران+ فیلم

خلاصه بازی سپاهان ۰ - ۰ پرسپولیس/ تساوی در ال کلاسیکوی سرد و بی روح ایران+ فیلم

پارسینه: دو تیم سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که در یک بازی سرد و خسته کننده دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

به گزارش پارسینه ؛ تیم‌های سپاهان و پرسپولیس از ساعت ۲۰ در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید.در نیمه اول دو تیم بازی محتاطی را به نمایش گذاشتند، اما با این وجود یکی دو بار به دروازه یکدیگر نزدیک شدند، اما مهاجمان سپاهان و پرسپولیس از این موقعیت‌ها استفاده نکردند تا بازی سردی را از هر دو تیم در نیمه اول شاهد باشیم.

در نیمه دوم با وجود تغییراتی که هر دو مربی در بازیکنان خود دادند، اما تیمی به گل نرسید تا یکی از مهمترین بازی‌های باشگاهی فوتبال ایران با بازی کم موقعیت و با تساوی بدون گل به پایان برسد.

ترکیب سپاهان:
پیام نیازمند، امید نورافکن، رناتو داسیلویرا، محمد دانشگر، رامین رضائیان، مسعود ریگی، محمد قربانی، محمد کریمی، محمد علی‌نژاد، محمدرضا حسینی و شهریار مغانلو
سرمربی: ژوزه مورایس

پخش زنده/ سپاهان ۰ - ۰ پرسپولیس+ حواشی و دقایق حساس

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، گئورگی گولسیانی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، مهدی ترابی، سعید صادقی، محمد عمری و یورگن لوکادیا
سرمربی: یحیی گل‌محمدی

پخش زنده/ سپاهان ۰ - ۰ پرسپولیس+ حواشی و دقایق حساس

لحظات حساس:

دقیقه ۹: پاس به لوکادیا در حالی ارسال شد که او پشت به دروازه بود، اما این بازیکن پس از چرخش نتوانست ضربه خوبی را بزند و دانشگر توپ را پیش از ورود به دروازه برگشت داد.

دقیقه ۳۹: پاس علی نعمتی با سر به علیرضا بیرانوند به قدری آرام بود که حسینی وینگر سپاهان به توپ رسید و در حالی که قصد داشت توپ را از بالای سر بیرانوند عبور دهد، گلر پرسپولیس روی توپ اثرگذاشت و پورعلی‌گنجی هم دفع کرد.

دقیقه ۵۲: پاس محمد کریمی در عمق و پشت دفاع پرسپولیس، علی‌نژاد را در موقعیت تک به تک قرار داد که بیرانوند به خوبی این توپ را سیو کرد.

دقیقه ۵۹: شوت محکم علینژاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۷: ارسال سعید صادقی از روی نقطه کرنر با ضربه سر چکشی مرتضی پورعلی‌گنجی همراه شد که نیازمند به خوبی تو را دفع کرد و مانع از گلزنی پورعلی شد.

دقیقه ۷۰: شوت رضاییان از روی ضربه ایستگاهی با دفع بیرانوند همراه شد.

دقیقه ۸۵: ارسال خطرناک رامین رضاییان با ضربه رناتو به سمت دروازه رفت و در حالی که انتظار می‌رفت توپ وارد دروازه شود، به شکلی عجیب از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۹۲: عیسی مرادی پس از دریبل بازیکن پرسپولیس از زاویه بسته شوت خود را زد که به تور کنار دروازه برخورد کرد.

حواشی:

* سروش رفیعی در ورزشگاه نقش جهان حضور دارد و با روحیه بالا در گرم کردن پیش از بازی شرکت می‌کند.
* پیام نیازمند به دروازه سپاهان بازگشته و رشید مظاهری در لیست حضور ندارد.
* تغییر مهم پرسپولیس بازگشت کمال کامیابی‌نیاست که بازوبند کاپیتانی را هم در اختیار خواهد داشت.
* محمد عمری برای اولین بار در ترکیب اصلی پرسپولیس حضور دارد.
* مانوئل فرناندز باتوجه به مصدومیت، مقابل پرسپولیس بازی نخواهد کرد.
* هواداران سپاهان پیش از ورود این تیم به ورزشگاه، جلوی اتوبوس شاگردان مورایس را گرفته و به شدت تیمشان را تشویق کردند.
* یحیی گل‌محمدی از زمین ورزشگاه نقش جهان بازدید و ابراز رضایت کرد.

* پرسپولیس با نیمکت پرستاره خود به مصاف سپاهان رفته است: احمد گوهری، فرشاد فرجی، وحدت هنانوف، محمد مهدی احمدی، سینا اسدبیگی، سروش رفیعی، وحید امیری، سیامک نعمتی و مهدی عبدی.
* برخورد محمد دانشگر و لوکادیا با سوت به سود سپاهان همراه بود که این موضوع اعتراض لوکادیا را به دنبال داشت.

* سپاهانی ها برای نیمه دوم دقایقی دیرتر در زمین حضور یافتند و این مساله باعث شد تا یحیی گل‌محمدی با حضور در زمین با شاگردانش صحبت کند و نکات فنی را بار دیگر به آنها یادآوری کرد.

* بازیکنان ذخیره پرسپوليس از ابتدای نیمه دوم پشت دروازه این تیم در حال گرم کردن شدند. این در حالیست که مورایس هنوز تصمیمی برای تعویض و آماده‌باش به شاگردان ذخیره‌اش ندارد.

* بعد از اینکه دو ارسال متوالی رامین رضاییان از روی ضربه ایستگاه و کرنر توسط بازیکنان سپاهان قطع نشد، این بازیکن با صدای بلند از هم‌تیمی‌‌های خودش خواست تا روی ارسال‌ها ضربات دوم را بزنند.

* برخورد نعمتی و حسینی باعث شد تا هر دو از ناحیه سر مصدوم شوند و داور بازی را متوقف کند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار