گوناگون

پرسپولیس به ملی‌پوشان خود باج نداد!

پرسپولیس به ملی‌پوشان خود باج نداد!

پارسینه: کمتر از دو ماه دیگر جام‌جهانی 2022 قطر برگزار خواهد شد و فیفا مطابق گذشته پاداش‌هایی را برای تیم‌ و بازیکنان حاضر در این مسابقات در نظر گرفته است. به این ترتیب بخشی از این هدایای فیفا به باشگاه‌هایی که بازیکنان آنها در جام‌جهانی حضور دارند می‌رسد. به طور مثال در جام‌جهانی 2018 روسیه باشگاه‌ها به ازای هر بازیکنی که در جام‌جهانی داشتند، برای هر روز مبلغ 8 هزار و 530 دلار دریافت می‌کردند که زمان محاسبه آن از دو هفته قبل از جام‌جهانی تا یک روز پس از حضور هر بازیکن در جام‌جهانی خواهد بود.

این موضوع باعث شد تا برخی از بازیکنان ملی‌پوش که قصد حضور در پرسپولیس را داشتند این شرط را مطرح کنند که در صورت حضور در جام‌جهانی چیزی از حدود ۴۰ الی ۵۰ درصد از پاداش فیفا به آن‌ها برسد!

این درخواست البته با پاسخ منفی مسئولان باشگاه پرسپولیس روبه‌رو شد و آن‌ها زیر بار چنین شرط عجیبی نرفتند. این بازیکنان معتقد بودند که به دلیل حضور آن‌ها در پرسپولیس این پاداش به این باشگاه خواهد رسید، اما این در حالی است که فیفا سابقه دو سال پیش از جام‌جهانی بازیکنان را بررسی می‌کند و به میزان حضورشان در هر باشگاه به آن‌ها پاداش می‌دهد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار