گوناگون

روز و ساعت بازی فوتبال پرسپولیس - سپاهان در هفته هشتم

روز و ساعت بازی فوتبال پرسپولیس - سپاهان در هفته هشتم

پارسینه: پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر به مصاف سپاهان در اصفهان می‌رود.

سپاهان اصفهان بعد از برد روحیه‌بخش برابر هوادار خود را آماده یکی از مهم‌ترین دیدار‌های خود در لیگ بیست‌ودوم کرده است. طلایی‌پوشان اصفهانی با هدایت ژوزه مورایس در هفته نخست توانستند استقلال را از پیش بردارند و حالا باید در خانه مقابل دیگر نماینده پرطرفدار پایتخت قرار گیرند و به مصاف پرسپولیس بروند. پرسپولیسی که با شکست برابر تراکتور، جایگاه خود در صدر جدول را متزلزل می‌بیند و شاگردان گل‌محمدی در صورت لغزش در اصفهان بی‌شک موقعیت خود در صدر جدول را از دست می‌دهند.

۲ تیم در فصل گذشته به دلیل رأی کمیته انضباطی حق میزبانی نداشتند و در زمین بی‌طرف دیدار رفت و برگشت به انجام رسید، اما حالا با پایان یافتن این محرومیت، قرار است مصاف هفته هشتم لیگ برتر میان سپاهان و پرسپولیس که به «الکلاسیکوی ایرانی» شهرت داشته به میزبانی ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شود. مسابقه‌ای که آخرین دیدار هفته هشتم لیگ برتر خواهد بود و از ساعت ۲۰ فردا، جمعه، سوت آغاز آن توسط امیر عرب‌براقی به صدا در می‌آید.

طلایی‌پوشان اصفهانی با کسب پیروزی در اصفهان این شانس را دارند تا به صدر جدول نزدیک‌تر شوند و بتوانند بعد از عبور از سد استقلال، پرسپولیس را هم شکست بدهند و رکورد ویژه‌ای را به نام خود ثبت کنند. در مقابل شاگردان گل‌محمدی با از سر گرفتن روند پیروزی‌های خود می‌توانند جایگاه‌شان در صدر جدول را تثبیت کنند و روند صدرنشینی‌شان در لیگ بیست‌ودوم را ادامه دهند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار