گوناگون

تیکه سنگین رحمتی به رییس کمیته مسابقات

تیکه سنگین رحمتی به رییس کمیته مسابقات

پارسینه: سیدمهدی رحمتی، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم گفت:‌ ما به بی‌نظمی‌ها در برگزاری لیگ عادت کردیم و سهیل مهدی عادت دارد مسائل را با شوخی و خنده رد می‌کند!

سیدمهدی رحمتی در بخشی از صحبت هایش در نشست خبری پیش از مسابقه با پیکان تهران اظهار داشت: فردا تقابل دو تیم جوان و با انگیزه بازی دارند و تصور می‌کنم بازی خوبی شود و تلاش می‌کنیم با امتیاز از تهران برویم.

به نقل از فارس؛ رحمتی افزود: بعد از روندی که شروع کردیم برای امتیاز گیری و گل نخوردن در بازی هایمان این روند رو تلاش می‌کنیم فردا هم ادامه بدهیم و با تلاش بازیکنان به این مهم دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم در مورد تعطیلات لیگ بخاطر جام جهانی گفت: از وقفه‌هایی که در لیگ پیش می‌آید کمال استفاده را می‌کنیم و همواره در مصاحبه هایم گفته ام یک تیم جوان و با انگیزه‌ای را داریم و تغییرات زیادی هم در جابه جایی نفرات داشته ایم و این تعطیلات باعث می‌شود که به هماهنگی لازم برسیم. بازیکنان بیشتر از هم شناخت پیدا کنند. اگر روند خوبی داشته باشیم برای برنامه ریزی لیگ مان خوب می‌شود، البته جام جهانی بحثش جداست و همه مسابقات باشگاهی تعطیل می‌شوند.

وی افزود: جام‌جهانی که بحثش جداست و تمام مسابقات فوتبال باشگاهی تعطیل است، اما اگر در تمام مسابقات لیگ برنامه و ساعت و زمانش به طور کامل مشخص باشد بسیار خوب است. ما هم سعی می‌کنیم از تعطیلات لیگ نهایت استفاده را ببریم.

سرمربی آلومنیوم در مورد اینکه ساعت و محل برگزاری مسابقه فردا تغییر کرد، گفت: ما به این بی‌نظمی‌ها عادت کردیم تا روز بازی ساعت ۱۲ هم آمادگی داریم که سهیل مهدی باتجربه تغییرات را انجام بدهد، اما نه تنها من بلکه اکثر تیم‌ها از این مسأله ناراحت هستند. امیدوارم برنامه‌ریزی درست شود و آقای کشوری‌فر به این مسأله ورود کند. من هنوز جواب سوالم را نگرفته‌ام همه شما می‌دانید تمام بازی‌ها برگزار شده است. همه تیم‌ها یک اندازه بازی کرده‌اند، اما من هنوز یک جواب مشخصی برای لغو بازی ملوان و فولاد از ایشان نگرفته‌ام. سهیل مهدی عادت دارد مسائل را با خنده و شوخی رد می‌کند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار