گوناگون

سرپرست گل‌گهر: کمیته انضباطی نباید از رفتار ساپینتو چشم پوشی کند

سرپرست گل‌گهر: کمیته انضباطی نباید از رفتار ساپینتو چشم پوشی کند

پارسینه: حیدر افسری، سرپرست تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان از اعتراض رسمی این باشگاه به رفتار ساپینتو در پایان بازی با استقلال خبر داد.

دیدار گل گهر مقابل استقلال در هفته هفتم لیگ برتر با حواشی و جنجال به پایان رسید به طوریکه مربی تیم گل گهر و سرمربی استقلال به دلیل اتفاقات آخر بازی با کارت قرمز مستقیم داور اززمین اخراج شدند.

به نقل از فارس؛ حیدر افسری سرپرست تیم فوتبال گل گهر سیرجان در این خصوص با اشاره به رفتار‌های زشت ساپینتو و عصبانیت شدید او در اتفاقات پایان بازی، اظهار داشت: باشگاه گل گهر فردا شکایت رسمی خودش را از سرمربی استقلال به مراجع مربوطه ارائه خواهد کرد.

وی افزود: ساپینتو محیط ورزش ایران را با چاله میدان اشتباه گرفته است. تمام مستندات را هم در اختیار ناظر بازی قرار دادیم و فردا اعتراض رسمی خودمان را اعلام خواهیم کرد. اگر هم کیمته انضباطی مثل همیشه از این مساله چشم پوشی کند، شکایتمان را به مراجع بالاتر خواهیم برد.

افسری در خصوص اینکه استقلالی‌ها مدعی هستند مربی گل گهر شروع کننده ماجرا‌ها و حواشی بوده، گفت: گزارش ناظر و داور بازی موجود است. آن‌ها دست پیش گرفته‌اند. اصلا اینطور نیست. مستندات را دادیم و گزارشات هم وجود دارد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار