گوناگون

اظهارات گل محمدی پس از برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت

اظهارات گل محمدی پس از برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت

پارسینه: یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید این برد را به هواداران خاص تیم و بانوان پرسپولیسی تقدیم کنم.

یحیی گل محمدی پس از برتری دو بر صفر پرسپولیس مقابل نفت آبادان اظهار داشت: باید این برد را به هواداران خاص تیم و بانوان پرسپولیسی تقدیم کنم. حضور آن‌ها خیلی پرشور، گرم و بانشاط بود و از تک تک آن‌ها تشکر می‌کنم. همچنین از آقایان هوادار تیم که امروز ما را تشویق کردند، تشکر می‌کنم. جو خیلی خوبی بود و از تک تک آن‌ها سپاسگزاریم. این حضور گرم انگیزه فوق‌العاده‌ای به ما داد.

*حیف بود در حضور این هواداران پیروز نمی‌شدیم

به نقل از فارس؛ وی افزود: در حضور این هواداران حیف بود که ما بازی را نمی‌بردیم. نیمه اول برای ما خیلی خوب بود. کنترل بازی دست مان بودو توانستیم با پاس‌های کوتاه موقعیت‌های خوبی بسازیم. حریف را کامل کنترل کردیم. به جز یک اشتباه که در نیمه اول انجام دادیم و سبب شد حریف به موقعیت برسد، فرصت دیگری به نفت آبادان ندادیم. در نیمه دوم هم حریف خوب بود و نباید از کیفیت خوب فنی صنعت نفت غافل شویم. اطمینان دارم برای همه تیم‌ها دردسر ایجاد خواهد کرد.

*پرسپولیس هیچ وقت نباید در زمین خودش دنبال حفظ گل باشد

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: نفت آبادان در نیمه دوم خیلی خوب به بازی مسلط شد و توانست موقعیت بسازد. وقتی جلو می‌افتیم باید مقداری بیشتر کار کنیم. هرچند باید از گل خود محافظت کنیم، اما بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم باید برای زدن گل دوم به زمین برویم. پرسپولیس هیچ وقت نباید در زمین خودش دنبال حفظ گل باشد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم. بازی دشوار و سختی بود. بازیکنان تلاش خود را کردند و با انگیزه خیلی بالایی وارد زمین شدند. از آن‌ها تشکر می‌کنم، زیرا کسب این سه امتیاز‌ها از لحاظ روحی و روانی خیلی به تیم کمک می‌کند و در هر بازی که انجام می‌دهیم، باید درس‌های خوبی بگیریم. برای اینکه بهتر و روان‌تر بازی کنیم، باید به این مسائل توجه کنیم.

گل‌محمدی در مورد اینکه پرسپولیس تیم برتر میدان نبود و آیا این به خاطر قدرت صنعت نفت بود یا مشکلات سرخپوشان، گفت: پاسخ این سوال در صحبت‌هایم بود.

*بیرانوند باید در جام جهانی نفر اول تیم ملی باشد و گل نخوردن تضمین قهرمانی است

وی در خصوص اینکه به نظر می‌رسد نقطه قوت پرسپولیس در خط دفاع باشد و این تیم در ۴ بازی ۴ کلین شیت داشته، عنوان کرد: درست است. البته امروز دو سه موقعیت به حریف دادیم، اما عملکرد بیرانوند در این صحنه‌ها خیلی خوب بود. نشان داد کیفیت بالایی دارد و بدون شک در جام جهانی باید نفر اول تیم ملی ما باشد. خط دفاعی و دفاع تیمی که بچه‌ها انجام می‌دهند به نوبه خودش می‌تواند در گل نخوردنمان تاثیر گذار باشد. وقتی در ۴ بازی گل نمی‌خورید واقعا حس خیلی خوبی است. این روند می‌تواند به ما خیلی کمک کند. گل نخوردن می‌تواند تضمین قهرمانی باشد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: وقتی توپ نداریم وظایف دفاعی بازیکنان مشخص است. بازهم می‌گویم می‌توانیم بهتر دفاع کنیم. باید توپ گیری‌های بهتری از حریف داشته باشیم. به نظرم جا داریم و در این بخش باید بیشتر کار کنیم. خصوصا در انتقال‌ها که وقتی توپ گرفتیم بتوانیم انتقال به حمله خوبی داشته باشیم.

* این شکل انتخابات و حواشی ایجاد شده در شان فوتبال ما نیست

گل محمدی درمورد انتخابات فدراسیون فوتبال و انتخاب مهدی تاج، پاسخ داد: قبل از بازی هم درباره این موضوع صحبت کردم. روندی که وجود داشت ابتدا انتخابات لغو و سپس قرار شد برگزار شود. با توجه به اینکه تیم ملی و در کل فوتبال ایران در آسیا شناخته شده هستند و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، این شکل برگزاری انتخابات و حواشی ایجاد شده در شان فوتبال ما نیست. باید برنامه ریزی بهتری داشته باشیم و وظایف مشخص شود. به هر صورت خوشحالیم که فوتبال کشورمان سر و سامان پیدا می‌کند و برای مهدی تاج و همکارانش نیز آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بتوانند مثمر ثمر باشند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار