گوناگون

خطر متروپل جدید در ورزشگاه آزادی

خطر متروپل جدید در ورزشگاه آزادی

پارسینه: بخشی از سکوهای ورزشگاه آزادی طی مدت زمان اخیر نشست کرده‌اند که این مسئله علی رغم اطلاع رسانی به مسئولان مربوطه، با بی توجهی مواجه شده و می‌تواند منجر به یک فاجعه جدید شود.

ورزشگاه آزادی تهران از فرسوده ترین اماکن ورزشی ایران است و محل رسمی دیدارهای تیم ملی، استقلال و پرسپولیس و رویدادهای فرهنگی است اما گفته می‌شود که این مجموعه نیازمند توجه و تعمیرات اساسی است.

اکنون درباره ورزشگاه آزادی خبرهای بد و نگران کننده ای به گوش می‌رسد. ماجرا از این قرار است که چندین سکوی ورزشگاه آزادی نشست کرده اند و اگر به آن‌ها رسیدگی صحیحی نشود، خطر ریزش آن حتی در جریان یکی از بازی‌ها نیز وجود دارد. موضوعی که از چشم مدیران و مسولان مجموه هم پنهان نمانده و طبق شنیده‌ها و اطلاعات ما، گزارش‌ها و نامه نگاری‌های مربوط به آن را هم با متولی اصلی این مجموعه ورزشی یعنی وزارت ورزش و جوانان و مشخصا سازمان تجهیز و توسعه امکان ورزشی انجام داده اند و حتی گویا موضوع به شکل غیر رسمی به گوش شهرداری تهران و آتش نشانی هم رسیده است اما تا امروز هیچ گوش شنوایی برای آن‌ها وجود نداشته است و اقدام عملی مهمی هم در راستای مرمت و بازسازی این بخش از سکوها صورت نگرفته است تا همچنان احتمال اینکه در جریان یکی از بازی‌های ملی و باشگاهی یا برنامه‌های فرهنگی شاهد وقوع فاجعه ای مانند ورزشگاه شهید متقی ساری، پلاسکو و متروپل جدید باشیم وجود داشته باشد. / روزنامه گل

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار