گوناگون

باید منتظر حرکت رونالدینیویی فرهاد مجیدی باشیم؟

باید منتظر حرکت رونالدینیویی فرهاد مجیدی باشیم؟

پارسینه: خداحافظی در اوج و کسب قهرمانی بدون شکست هم یکی از آن ژست‌هایی است که خیلی از مربی‌های ایرانی به آن علاقه دارند.

فرهاد مجیدی امشب در آخرین بازی استقلال و در ورزشگاه آزادی روی نیمکت این تیم می‌نشیند تا یکی از رویایی‌ترین فصل‌های استقلال را به پایان برساند. کسب قهرمانی بدون هیچ شکستی مهم‌ترین دستاورد فرهاد مجیدی در استقلال این فصل است. اما همچنان یک سوال مهم برای هوادران استقلال وجود دارد. آن هم اینکه فرهاد مجیدی در فصل بعد هم روی نیمکت استقلال می‌نشیند؟

به گزارش فرارو، در هفته‌های گذشته اخبار و شایعات مختلفی در خصوص آینده فرهاد مجیدی در فصل بعد مطرح شده است. بعد از مسجل شدن قهرمانی استقلال برخی رسانه‌ها از پیشنهاد تیم‌های اماراتی به فرهاد مجیدی برای فصل بعد خبر دادند. البته خیلی زود این خبر تکذیب شد.

کمی بعد از این شایعات این محمد مومنی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال بود که با قاطعیت اعلام کرد که فرهاد مجیدی مربی فصل بعد استقلال هم هست. او در این‌باره گفت: ما چرا باید بابت این خبر موضعی داشته باشیم؟ مجیدی یک سال دیگر با ما قرار داد دارد و اصلا منطقی نیست سرمربی تیمی که قهرمان شده را بخواهیم از دست بدهیم.

با این حال همچنان نگرانی‌هایی در میان استقلالی‌ها برای آینده نیمکت تیم‌شان وجود دارد. به این دلیل که معمولا فرهاد مجیدی سابقه خداحافظی ناگهانی از استقلال را دارد. چه در زمانی که بازیکن استقلال بود و چه اینکه در زمانی که سرمربی این تیم بود. علاوه بر این خداحافظی در اوج و کسب قهرمانی بدون شکست هم یکی از آن ژست‌هایی است که خیلی از مربی‌های ایرانی به آن علاقه دارند. به جا گذاشتن موفقیت و رکوردی که دست‌یابی به آن برای دیگران بسیار سخت است. سومین و مهم‌ترین دلیل دیگر برای این ماجرا عمکلکرد ضعیف استقلال در بازار نقل و انتقالات است. بر خلاف پرسپولیس که خیلی زود ترمیم تیمش را شروع کرده از استقلال هنوز خبر درستی درباره بازار نقل و انتقالاتی منتشر نمی‌شود. بسیاری این مسئله را به نداشتن لیست خرید در استقلال مربوط می‌دانند. اگر فرهاد مجیدی لیستی به هیات مدیره نداده باشد احتمال جدایی‌اش از باشگاه را جدی‌تر کرده است.

باید دید که فرهاد مجیدی در شب باشکوه آزادی و جشن قهرمانی بی شکستش با یک حرکت رونالدینیویی هواداران استقلال را غافلگیر می‌کند یا خیر؟
منبع: فرارو

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار