گوناگون

اعلام زمان بازگشت مهدوی‌کیا به کشور

اعلام زمان بازگشت مهدوی‌کیا به کشور

پارسینه: قرار است بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی امید پیش از ظهر فردا با حضور در مرکز تیم‌های ملی خود را به کادرفنی معرفی کنند.

در فاصله ۴ روز مانده تا اعزام تیم ملی فوتبال امید کشورمان به عراق، سرمربی این تیم در خارج از کشور به سر می‌برد. مهدی مهدوی کیا که امروز لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم امید یا همان تیم زیر ۲۳ سال ایران را برای حضور در اردوی عراق اعلام کرد فردا به تهران باز می‌گردد.

طبق اعلام کادر فنی تیم فوتبال امید قرار است بازیکنان دعوت شده به اردوی این تیم پیش از ظهر فردا با حضور در مرکز تیم‌های ملی خود را به کادر فنی معرفی کنند تا تحت آزمایش تست کرونا قرار گرفته و سپس در هتل محل اقامت تیم امید پذیرش شوند.

اردوی تیم زیر ۲۳ سال از فردا به مدت ۴ روز در تهران آغاز می‌شود و کاروان این تیم روز اول خرداد ماه عازم کشور عراق خواهد شد.

طبق برنامه ریزی از قبل اعلام شده تیم فوتبال امید در روز‌های سوم و ششم خرداد دو بازی دوستانه مقابل تیم عراق برگزار کرده و پس از آن در تاریخ هفتم ماه آینده از طریق عراق عازم استانبول می‌شود تا از این کشور به ازبکستان محل برگزاری مسابقات زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا برود.

شایان ذکر است؛ تیم ملی امید ایران که با قطر، ترکمنستان و ازبکستان هم‌گروه است یازدهم خرداد ماه آینده اولین بازی خود در این مسابقات را مقابل قطر برگزار می‌کند.
منبع: ورزش سه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار