گوناگون

ترکیب احتمالی استقلال برابر فولاد خوزستان | تغییرات مهم فرهاد برای بازی حساس

ترکیب احتمالی استقلال برابر فولاد خوزستان | تغییرات مهم فرهاد برای بازی حساس

پارسینه: آبی‌پوشان پایتخت امروز در حساس‌ترین دیدار فصل خود از هفته بیست‌وهفتم میهمان فولاد خوزستان در اهواز هستند.

تیم‌ استقلال در حالیکه به قهرمانی در فاصله چهار هفته به پایان لیگ بیشتر از قبل به قهرمانی در این فصل نزدیک شده است، امشب از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف و فولاد خوزستان می‌رود.

در میان ۴بازی باقیمانده استقلال ، این بازی شاید سخت‌ترین باشد، چون در شهر اهواز امتیازگرفتن از فولاد کار بسیار سختی است. اما وقتی سازمان لیگ اعلام کرد این مسابقه بدون تماشاگر برگزار می‌شود، کمی از سختی کار برای شاگردان مجیدی کاسته شد. سازمان لیگ البته یک خبر خوب دیگر هم برای آبی‌ها داشت؛ این تیم با توجه به گل زده در دربی تهران، برنده بازی رودررو مقابل پرسپولیس شناخته شد و در صورت مساوی‌شدن امتیازاتش با سرخپوشان باز هم قهرمان لیگ خواهد شد. به این ترتیب استقلال برای قهرمانی فقط ۶امتیاز دیگر نیاز دارد و اگر پرسپولیس امشب هر سه امتیاز بازی با سپاهان را از دست بدهد، ۳امتیاز بازی با فولاد هم برای قهرمانی آبی‌پوشان کافی خواهد بود. البته فرهاد مجیدی احتمالا به پیروزی و ۳امتیاز فکر نمی‌کند. او همین که بتواند بدون باخت از اهواز برگردد و رکورد شکست‌ناپذیری‌اش را حفظ کند کاملا راضی خواهد بود.

به همین منظور قصد داریم ترکیب احتمالی استقلال برابر فولاد را مورد بررسی قرار دهیم، که در ادامه می‌خوانید:

سید حسین حسینی بعد از غیبت یک هفته‌ای به احتمال فراوان امشب سنگربان شماره یک آبی‌ها خواهد بود.

احتمال دارد در بازی امروز وریا روی نیمکت قرار بگیرد و در سمت راست خط دفاعی شاهد حضور صالح حردانی باشیم که انگیزه زیادی مقابل تیم سابقش برای درخشش دارد؛ محمد دانشگر و سیلوا و عارف غلامی هم به احتمال بسیار زیاد مدافعین مرکزی خواهند بود. در این دیدار چشمی به علت مصدومیت غایب بزرگ خط دفاعی آبی هاست.

مهدی مهدی‌پور، زبیر نیک‌نفس و جعفر سلمانی در خط میانی توپ خواهند زد و از بین ابوالفضل جلالی یا عزیزبک آمانوف یکی از آنها به کمربندی میانی استقلال در بازی امشب اضافه خواهد شد.

اما در خط حمله آرمان رمضانی با توجه به محرومیت رودی ژستد و درخشش خود در دیدار هفته گذشته برابر پدیده به احتمال خیلی زیاد در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. دیگر مهاجمی که کنار آرمان بازی خواهد کرد، کوین یامگا آقای گل تیم و نفر دوم جدول گلزنان لیگ برتر است.

ترکیب احتمالی استقلال برابر فولاد خوزستان:

سید حسین حسینی، صالح حردانی، محمد دانشگر، رافائل سیلوا، عارف غلامی، جعفر سلمانی، مهدی مهدی‌پور، ابوالفضل جلالی(عزیزبک آمانوف)، زبیر نیک‌نفس، آرمان رمضانی و کوین یامگا.

منبع: همشهری

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار