گوناگون

شاگردان مجیدی امشب جام را آبی می‌کنند؟

شاگردان مجیدی امشب جام را آبی می‌کنند؟

پارسینه: شاگردان فرهاد مجیدی در اندیشه قهرمانی زودهنگام هستند تا جشنی تاریخی را بعد از ۱۰ فصل برگزار کنند؛ رکورد ویژه استقلال اما بی‌شکست بودن آنها تا پایان هفته ۲۶ است.

به گزارش پارسینه؛ شاگردان فرهاد مجیدی در اندیشه قهرمانی زودهنگام هستند تا جشنی تاریخی را بعد از ۱۰ فصل برگزار کنند؛ رکورد ویژه استقلال اما بی‌شکست بودن آنها تا پایان هفته ۲۶ است.

استقلال در یکی از چهار دیدار سخت و دشوار خود برای کسب عنوان قهرمانی، امروز به مصاف فولاد می‌رود. شاگردان فرهاد مجیدی برای ادامه روند خوب و روبه‌رشد خود، باید در استادیوم شهدای فولاد با تیمی دیدار کنند که همواره در ورزشگاه خانگی خود تیم قدرتمندی بوده است.

انتظار می‌رود که فرهاد مجیدی با چهار تغییر نسبت به دیدار قبل برابر شهر خودرو، تیمش را روانه میدان کند. سیدحسین حسینی که به دلیل دریافت کارت زرد مقابل سپاهان دیدار مقابل شهر خودرو را ازدست‌داده بود، پس از یک دیدار غیبت مجدداً به ترکیب آبی‌پوشان بازگشته است. او امید زیادی دارد تا با بسته نگه‌داشتن دروازه‌اش برابر فولاد، به طلسم ناکامی‌هایش در فولاد آره‎‌نا پایان دهد.

همچنین صالح حردانی که در نیم‌فصل دوم از فولاد به استقلال پیوست، پس از اینکه مقابل شهر خودرو نیمکت‌نشین بود، این بار از ابتدا به میدان می‌رود تا برابر تیم سابقش قرار بگیرد. در سمت چپ ترکیب آبی‌ها نیز ابوالفضل جلالی پس از عملکرد خوب مقابل شهر خودرو می‌تواند رقابت سختی با جعفر سلمانی برای حضور در ترکیب تیم داشته باشد.

گفتنی است این مسابقه بدون حضور تماشاگر در فولادآره‌نا برگزار خواهد شد و از سوی دیگر دیدار پرسپولیس و سپاهان در سیرجان نیز بدون حضور تماشاگر برگزار میشود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار