گوناگون

آخرین ال‌کلاسیکوی ایرانی در زمین بی‌طرف!

آخرین ال‌کلاسیکوی ایرانی در زمین بی‌طرف!

پارسینه: سپاهانی‌ها به دنبال اثبات شخصیت قدرتمند خود پیش از پایان لیگ برتر هستند و پرسپولیس میخواهد قهرمانی استقلال را به تعویق بیاندازد هرچند همچنان کورسوی امیدی برای قهرمانی و کسب ششمین موفقیت پیاپی دارد.

به گزارش سرویس ورزشی پارسینه؛ مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر در شرایطی در ورزشگاه سیرجان میزبان سپاهان است که شاگردان یحیی گل‌محمدی از یکطرف امیدوارند به مانند بازی رفت حریفشان را شکست دهند و از طرف دیگر استقلال در اهواز و مقابل فولاد امتیاز از دست بدهد تا فاصله دو تیم در پایان هفته بیست و هفتم، کاهش پیدا کند.

اتفاقاتی که اگر رقم بخورد، پرسپولیس با امید بیشتری به استقبال سه هفته پایانی لیگ برتر خواهد رفت. البته که سپاهان - که حالا می‌داند محرم نویدکیا را فصل آینده هم روی نیمکتش خواهد دید - به امید جبران اتفاقات بازی رفت به مصاف پرسپولیس می‌رود.

نکته: پرسپولیس و سپاهان با 37 گل زده صاحب بهترین خط حمله لیگ هستند ضمن اینکه این دو تیم بعد از استقلال، به ترتیب، سومین و دومین خط دفاع قدرتمند لیگ را هم در اختیار دارند.

سپاهانی‌ها به دنبال اثبات شخصیت قدرتمند خود پیش از پایان لیگ برتر هستند و پرسپولیس میخواهد قهرمانی استقلال را به تعویق بیاندازد هرچند همچنان کورسوی امیدی برای قهرمانی و کسب ششمین موفقیت پیاپی دارد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار