گوناگون

قلعه‌نویی جدال استاد و شاگرد را از رحمتی بُرد

قلعه‌نویی جدال استاد و شاگرد را از رحمتی بُرد

پارسینه: تیم فوتبال گل‌گهرسیرجان در دیدار خانگی مقابل آلومینیوم اراک به برتری دو بر صفر رسید تا «امیر قلعه‌نویی» برنده جدال استاد و شاگرد با «سید مهدی رحمتی» شود.

دوشنبه شب در ادامه دیدارهای هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، گل‌گهر در ورزشگاه شهیدسلیمانی سیرجان میزبان آلومینیوم بود و با کسب برتری دو بر صفر به سه امتیاز حساس رسید.

گل‌گهر با این پیروزی به امتیاز ۳۹ رسید اما در رتبه شش باقی ماند و آلومینیوم هم در امتیاز ۳۱ ماندگار شد.

تقابل اندیشه‌های «امیر قلعه‌نویی» و «سیدمهدی رحمتی» ‌ از نکات جالب این دیدار بود. رحمتی چندین سال در استقلال شاگردان قلعه‌نویی بود. هرچند این دو چند سال بعد اختلافاتی با یکدیگر پیدا کردند که پس از مدتی رفع شد.

«روح الله شریفی» با کمک‌های «محمد راهی» و «محمدعلی پورمتقی» قضاوت بازی را عهده‌دار بودند.

در دقیقه ۶۸ «رضا شکاری» که به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده بود دروازه آلومینیوم را گشود. در این لحظه اشتباه خط دفاعی آلومینیوم اراک و پرس سنگین بازیکنان گل‌گهر موجب شد «نوید عاشوری» با پاسی دقیق «رضا شکاری» را صاحب موقعیت گلزنی کند و شکاری نیز دروازه حریف را گشود.

در دقیقه ۸۴ «شایان مصلح» کرنر ارسالی روی دروازه میهمان را در یک رفت و برگشت به گل دوم گل‌گهر تبدیل کرد تا سند برتری تیم تحت هدایت قلعه‌نویی را امضا کند.

ترکیب گل‌گهر

محسن فروزان، علیرضا آرتا، آرمین سهرابیان، مهدی تیکدری، شایان مصلح، علیرضا علیزاده، فرشید باقری، امین پورعلی، سعید صادقی، امین قاسمی‌نژاد و مرتضی تبریزی

ترکیب آلومینیوم

حسین پورحمیدی، وحید محمدزاده، امیرمحمد هوشمند، ‌ میلاد فخرالدینی، پوریا آریاکیا، محمد علی‌نژاد، امیر نوری، مصطفی احمدی، محمود قائدرحمتی، محمدرضا آزادی و مهرداد بایرامی

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار