گوناگون

مربی ایرانی اطلاعات تیم‌ملی آمریکا را به اسکوچیچ می‌دهد؟

مربی ایرانی اطلاعات تیم‌ملی آمریکا را به اسکوچیچ می‌دهد؟

پارسینه: "حاضرم اطلاعات بازیکنان آمریکا را به ایران بدهم". این نقل قولی است از امید نمازی که سال‌ها در امریکا زندگی کرده و طبق گفته‌ی خودش برای آنالیز تیم‌ملی ایران نیز از سوی امریکایی‌ها دعوت شده است.

به گزارش پارسینه؛ "حاضرم اطلاعات بازیکنان آمریکا را به ایران بدهم". این نقل قولی است از امید نمازی که سال‌ها در امریکا زندگی کرده و طبق گفته‌ی خودش برای آنالیز تیم‌ملی ایران نیز از سوی امریکایی‌ها دعوت شده است. اما نمازی تمایل دارد که نسبت به اطلاعات فنی تیم‌ملی امریکا به اسکوچیچ کمک کند تا نتایج ایران در این جام بهتر از دوره‌های قبل شود.

«امید نمازی» مربی ایرانی شاغل در آمریکا: "پیشنهاد همکاری با تیم زیر ۲۱ ساله‌های آمریکا را دریافت کردم و از طرفی به طور غیررسمی با من از سوی فدراسیون آمریکا برای آنالیز ایران در جام‌جهانی نیز دعوت به همکاری شده است. بسیاری از بازیکنان کنونی تیم ملی آمریکا در تیم‌های پایه این کشور شاگرد من بودند و شناخت خوبی از آنها دارم. به همین خاطر علاقه‌مند هستم این اطلاعات را اگر کادر فنی تیم ملی ایران بخواهد در اختیارشان بگذارم."

باتوجه به اینکه نمازی در امریکا در تیم‌های پایه کار کرده و این بازیکنان ملی‌پوش شاگرد او در تیم‌های پایه بودند؛ نمازی اطلاعات مفیدی از آن‌ها دارد که می‌تواند نسبت به سبک بازی آن‌ها مسایل مفیدی را به کادر فنی بگوید.

در عین حال، تیم ملی امریکا بازیکنان خوبی از منچسترسیتی، لایپزیش، دورتموند و ... دارد که نیازمند آنالیز قدرتمند از سوی کادر فنی است وگرنه در غیر این صورت ممکن است نتایجی کسب شود که مورد پسند و رضایت هواداران فوتبال ایران نباشد.

باید دید فدراسیون فوتبال از امید نمازی که سال‌ها ساکن امریکا بوده و در این کشور با تیم‌های پایه کار کرده همکاری مشترک خواهد کرد یا نه.

منبع: پارسینه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار