گوناگون

ورود زنان به ورزشگاه‌های فوتبال ایران تا نیم‌فصل ممنوع!

ورود زنان به ورزشگاه‌های فوتبال ایران تا نیم‌فصل ممنوع!

پارسینه: آنچه که مشخص است اینکه حداقل تا پایان نیم فصل، قرار نیست زنان در ورزشگاه‌های فوتبال حضور داشته باشند؛ موضوعی که اصلا برای فیفا قابل قبول نخواهد بود!

به گزارش سرویس ورزشی پارسینه ؛ آنچه که مشخص است اینکه حداقل تا پایان نیم فصل، قرار نیست زنان در ورزشگاه‌های فوتبال حضور داشته باشند؛ موضوعی که اصلا برای فیفا قابل قبول نخواهد بود!

ششم آبان ماه امسال بود که کامرانی‌فر از حضور زنان در ورزشگاه‌های فوتبال خبر داد و اعلام کرد این طرح باید در ابتدا به تایید نمایندگان مجلس شورای اسلامی برسد. دبیرکل فدراسیون فوتبال از برگزاری اردوهای تیم ملی فوتبال در رده‌های پایه در آینده در این استان خبر داد و اضافه کرد: با توجه به زیرساخت مناسب استان بوشهر و فضای ساحلی اردوهای تیم ملی بانوان و آقایان در رده‌های پایه در آینده در این استان برگزار می‌شود.

کامرانی‌فر با اشاره به مسافرت اعضا فدراسیون فوتبال به استان‌‌ها یادآوری کرد: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون فوتبال برای توسعه هیئت‌های استانی، بوشهر نخستین استانی است که اعضای فدراسیون فوتبال به آن سفر کرده‌اند. وی با اشاره به حضور بانوان در ورزشگاه‌ها و تدوین طرحی در این زمینه گفت: طرح ورود بانوان به ورزشگاه به مجلس ارائه شد که با تصویب این طرح حضور بانوان در ورزشگاه‌ها آزاد می‌شود.

در هر صورت اینفانتینو هفتم بهمن ماه یعنی حدود دو ماه دیگر به ایران می آید تا دیدار ایران و عراق را از نزدیک تماشا کند و در صورتی که در آن مسابقه زنان در ورزشگاه حضور نداشته باشند و شرایط برای حضور زنان در مسابقات لیگ برتر فراهم نشده باشد تعلیق یقه فوتبال ایران را می گیرد.

اما موضوعی که مشخص است اینکه حداقل تا نیم فصل قرار نیست زنان در ورزشگاه حضور داشته باشند و سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به بهانه «حضور آزمایشی تماشاگران» در ایام کرونا می توانند از زیر بار چنین موضوع مهمی شانه خالی کنند اما این بهانه نمی تواند بیش دو سه ماه طول بکشد و در نهایت باید این موضوع با تعامل در بین نهادهای بالادستی حل شود چون موضوعی است که «تعلیق فوتبال ایران» را هدف گرفته است و نمی توان دیگر با چنین موضوعی با دید «شوخی» نگاه کرد!

فعلا فقط دو مسابقه آن هم فقط به صورت آزمایشی در لیگ امسال با حضور تماشاگر برگزار شده که البته همین دو مسابقه هم انتقادات فراوانی را در بر داشت.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار