گوناگون

بازیکنی که با دریافت ۳ میلیارد تومان، اعتصاب می‌کند!

بازیکنی که با دریافت ۳ میلیارد تومان، اعتصاب می‌کند!

پارسینه: روز گذشته قرارداد چندین بازیکن استقلال تهران منتشر شد که سر و صدای زیادی را به پا کرد.

به گزارش سرویس ورزشی پارسینه؛ روز گذشته قرارداد چندین بازیکن استقلال تهران منتشر شد که سر و صدای زیادی را به پا کرد.

در این چندماه گذشته بازیکنان استقلال از شرایط مالی تیمشان بشدت عصبانی بودند و چندین‌بار نیز دست به اعتصاب زدند تا بتوانند شاید بخشی از طلب خود را از مدیریت دریافت کنند اما افشای قرارداد چند بازیکن این تیم نشان می‌دهد افزایش ۳ تا ۴ برابری قرارداد این بازیکنان اتفاقا باعث شده تا پرداخت ۲ تا ۳ میلیاردی به حساب آن‌ها نیز به سقف ۵۰درصد نرسد!

فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان، وریا غفوری و محمد دانشگر بازبکنانی هستند که قراردادشان در دوران احمد سعادتمند نسبت با فصل قبل به یکباره با افزایش ۳ تا ۴ برابری مواجه شده و حالا باشگاه با چنین بحران عظیمی مواجه شده چون توانایی پرداخت این ارقام سنگین را ندارد.

دیگر مشکل این باشگاه بدهی‌ها در سایر زمینه‌ها است. دستگاه یخ‌ساز که یکی از لوازم ضروری اولیه در تابستان برای ریکاوری و پیشگیری از آسیب است، به علت بدهی ۴ میلیونی در مجموعه آزادی گروگان گرفته شده است.رختکن ما در کانکس است و تابستان بدون وسیله سرمایشی، شرایط زجرآوری در گرما داریم.

نوشادی تاکید کرد:با مدیریت و هزینه شخصی سرمربی، تیم استقلال متحد و با انگیزه در بازی دربی حضور یافت و آمار غیرقابل باوری را به نمایش گذاشت. در این بازی تیم مقابل، طی ۱۲۰ دقیقه حتی یک ضربه به چهارچوب و یا یک ضربه کرنر نداشت. تیم استقلال با مالکیت توپ ۶۷ به ۳۳ در ۱۵ دقیقه وقت اضافه، بازی را با پیروزی پشت سرگذاشت. اما اکنون بازیکنان، خسته و نا امید هستند.یک هفته دیگر، لیگ تمام می شود ولی بازیکنان استقلال بی اعتماد و سرخورده، حتی کمتر از نیمی از مطالبات خود را دریافت نکرده اند.

البته نقد اصلی به بازیکنانی است که باوجود دریافت مبلغ ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بازهم دست به اعتصاب می‌زند تا تمرین به حالت نیمه تعطیل در بیاید و اعصاب هوادار را نیز بهم بریزد و استرس وارد کند. همان بازیکنی که نسبت به شکاف طبقاتی معترض می‌شود اما درمورد خودش با مردم صداقت ندارد که اگر شکاف طبقاتی بد است چطور فقط ۵۰ درصد از قرارداد آن‌ها چیزی در حدود ۳ میلیارد تومان می‌شود اما بازهم شاکی هستند؟

منبع: پارسینه

ارسال نظر

 • ناشناس

  حیف این پول ها

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار