گوناگون

یحیی گل‌محمدی: اگر دنبال حقیقت هستید درمورد گرانی هم صحبت کنید!

یحیی گل‌محمدی: اگر دنبال حقیقت هستید درمورد گرانی هم صحبت کنید!

پارسینه: تیم فوتبال پرسپولیس تهران عصر امروز توانست با حساب دو بر یک از سد نفت مسجدسلیمان عبور کند تا همچنان در کنار سپاهان صدرنشین لیگ امسال باشد.

تحریریه پارسینه - گروه ورزش | تیم فوتبال پرسپولیس تهران عصر امروز توانست با حساب دو بر یک از سد نفت مسجدسلیمان عبور کند تا همچنان در کنار سپاهان صدرنشین لیگ امسال باشد.

این بازی که با برتری سرخ ها به پایان رسید حواشی درون و بیرون زمین نیز داشت. حواشی داخل زمین مربوط به اخراج سیامک نعمتی و قبل از آن هدر دادن ضربه پنالتی توسط امید عالیشاه بود که عصبانیت یحیی گل محمدی را نیز در بر داشت. یحیی در پایان مسابقه اعلام کرد که پنالتی زن اول تیم امید نبوده و او خودرسرانه توپ را برداشت و پنالتی را زد. همچنین سیامک نعمتی نیز به فاصله ده دقیقه با دریافت دو کارت زرد از زمین مسابقه اخراج شد تا فشار زیادی روی تیم وارد شود.

حواشی بیرون زمین اما پاسخ یحیی به یکی از سوالات خبرنگاری بود که در مورد مهدی رسول پناه پرسید.

خبرنگاری درباره اعتراض دو تیم به قضاوت داور و اینکه مهدی رسول‌پناه بار دیگر گل‌محمدی را به مناظره دعوت کرده است از سرمربی پرسپولیس سؤال کرد که مدیر رسانه‌ای این تیم درخواست داشت سؤالات فقط در مورد بازی باشد و گل‌محمدی نیز در پاسخ به بخش اول این پرسش گفت: بازی یک مقدار از لحاظ فیزیکی درگیری‌های زیادی را داشت و بازی برای داور هم سخت شد. صحنه‌هایی زیادی به وجود آمد و دلیل اعتراض‌های زیاد نیز همین بود. تیم ما برای بردن و تیم حریف برای نباختن تلاش زیادی کردند و طبیعی بود درگیری‌ها بالا برود، کارت‌های زیادی داده شود و به نظرم داور قضاوت خوبی داشت و بازی را خوب مدیریت کرد. شاید می‌توانست از یکی دو کارت هم استفاده نکند، اما در مجموع خوب بود.

وی بار دیگر در مواجهه با این سؤال که چه نظری درباره دعوت به مناظره مهدی رسول‌پناه دارد، گفت: شما از طرف چه کسی آمده‌اید؟ من احساس می‌کنم شما مأمور هستید و معذور.

پس از پاسخ گل‌محمدی و زمانی که خبرنگار مطرح کننده سؤال اعلام کرد او به دنبال حقایق است و سؤالش در مورد مناظره رسول‌پناه نیز به همین منظور بوده، سرمربی پرسپولیس بار دیگر گفت: اگر دنبال حقایق هستید، در مورد گرانی‌ها نیز صحبت کنید.

منبع: پارسینه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار