گوناگون

دست رد گل‌محمدی به سینه مدافع استقلال

دست رد گل‌محمدی به سینه مدافع استقلال

پارسینه: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که سرخپوشان سال سختی را پشت سر گذاشته است.

یحیی گل‌محمدی در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: خدا را شکر با توجه به شرایطی که در تیم وجود دارد و نتایجی که گرفته شد، سال خوبی را پشت سر گذاشتیم و هنوز یک بازی هم با نفت مسجدسلیمان در پیش داریم تا کار امسال‌مان با خیر و خوشی تمام شود.

وی در ادامه افزود: سال سختی برای همه ما بود و با توجه به مشکلاتی که از شروع فصل وجود داشت، هم به خاطر کرونا، جدا شدن بازیکنان و تغییرات و مشکلات مالی که داشتیم، همه اتفاقاتی که افتاد فراز و نشیب‌های سختی را پشت سر گذاشتیم و خدا را شکر توانستیم به یک ثبات خوبی برسیم و از لحاظ فنی شرایط خوبی را پشت سر بگذاریم که جا دارد از همه بازیکنان تشکر کنم، به خاطر اینکه بیشترین سختی را آن‌ها تحمل کردند و انتظارات هواداران و رسانه‌ها را خوب مدیریت کردند.

گل‌محمدی درباره شرایط پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات تصریح کرد: ما مهدی ترابی و شهریار مغانلو را جذب کردیم و فرشاد فرجی را هم در حال صحبت کردن با باشگاهش هستیم. اگر مشکلات برطرف شود او را هم به خدمت می‌گیریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اعتراض بازیکنان این تیم به خاطر عدم دریافت مطالبات‌شان خاطرنشان کرد: مشکلات مالی باشگاه خیلی زیاد است. آنهم به خاطر شکایت‌های فراوانی که در این فصل داشتیم و سال بعد هم این مشکلات وجود دارد و هنوز کاملاً برطرف نشده است. یکسری فشار‌ها را به این صورت باشگاه تحمل می‌کند و از طرف دیگر هم مشکلات مالی بازیکنان هست که باید به این موضوع هم توجه شود. این مسائل باید به یک صورتی مدیریت شود. بازیکنان در حال تلاش هستند و انتظار این است که قدر تلاش و زحمت‌شان را باشگاه بداند و اگر قولی داده می‌شود حتماً عملی شود. ما خودمان می‌دانیم که مشکلات زیاد است که عمدتاً مالی هم است و هر تصمیمی که از سوی بازیکنان و کادر فنی گرفته می‌شود در جهت به آرامش رسیدن تیم است، باشگاه هم باید برای حل مشکلات یک مقدار بیشتر تلاش کند.

گل‌محمدی در پاسخ به این سؤال که محمد دانشگر به منزل او آمده است یا خیر، گفت: به خانه من آمده است؟! این صحبت‌ها در فصل نقل‌وانتقالات است و یک بازیکن که از باشگاهش جدا می‌شود گمانه‌زنی می‌شود. واقعاً این اتفاق نیفتاده است و من هیچ صحبتی با دانشگر نداشته‌ام و هیچ تصمیمی هم برای جذب او نداریم.
منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار