گوناگون

چفرین: یورو ۲۰۲۰ بدون مشکل برگزار می‌شود

چفرین: یورو ۲۰۲۰ بدون مشکل برگزار می‌شود

پارسینه: رئیس یوفا تاکید کرد رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ بدون مشکل در زمان مقرر برگزار می‌شود.

الکساندر چفرین، رئیس یوفا در مورد تعلیق دو ساله منچسترسیتی از لیگ قهرمانان اروپا به دلیل نقض قوانین مالی به صحبت پرداخت و گفت: من به منچسترسیتی مانند سایر باشگاه‌ها احترام می‌گذارم. نمی‌خواهم بگویم که یوفا اکنون منچسترسیتی را دوست ندارد. ما آن‌ها را دوست داریم، این باشگاه هم مثل همه باشگاه‌هاست، اما کل فرآیند یک چیز جداگانه است که در آن دخالت نمی‌کنم. من درباره تعلیق سیتی یا هر پرونده مشابه دیگر به دو دلیل نمی‌توانم اظهار نظر کنم. اول از همه، من چیزی در مورد آن نمی‌دانم. ثانیا، رئیس یوفا حق اظهارنظر درباره این مساله را ندارد. این کار یک نهاد مستقل است، بنابراین من چیزی برای اضافه کردن ندارم.

او افزود: با توجه به توجه به درخواست تجدیدنظر سیتی به CAS، سخت است بگوییم چه مدت طول خواهد کشید. تا آنجا که می‌فهمم، کار زیادی وجود دارد، من باید از وکلای خود بپرسم که معمولاً چه مدت چنین مواردی برطرف می‌شود، اما اکنون گفتن چیزی غیرممکن است.

چفرین همچنین گفت: اگر سیتی در فینال لیگ قهرمانان اروپا باشد یا من به بازی آن‌ها بیایم، مطمئناً با تمام اعضای تیم دیدار خواهیم کرد. آن‌ها در دیدار رفت لیگ قهرمانان خیلی خوب مقابل رئال مادرید بازی کردند، اگر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا قهرمان شود، آیا این عادلانه خواهد بود؟ تا زمانی که CAS تصمیم نگیرد، ما نباید درباره هر چیزی اظهار نظر کنیم. اما من از هر برنده خوشحال خواهم شد، این مشکل نیست. می‌خواهم پایان خارق‌العاده‌ای را در استانبول ببینم. این همه چیزی است که مرا هیجان زده می‌کند.

او درباره برگزاری یورو ۲۰۲۰ با توجه به شیوع کرونا گفت: بدیهی است که وضعیت جدی است. ما باید این مشکل را حل کنیم، اما من خوش‌بین هستم. من هنوز فکر می‌کنم تا شروع یورو همه چیز تحت کنترل خواهد بود. خیلی زود است که هنگام شروع یورو در مورد گزینه‌های خاص صحبت کنیم. می‌خواهم تأکید کنم که ما اطمینان داریم که وضعیت تحت کنترل است و یورو ۲۰۲۰ به خوبی در همان زمان برگزار می‌شود.


منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار