گوناگون

تماشای خانوادگی جام جهانی در ورزشگاه آزادی

پارسینه: بر اساس هماهنگی‌های صورت‌گرفته، یک نمایشگر بزرگ به مساحت هزارو ۲۰۰ مترمربع در قسمت روبه‌روی جایگاه ورزشگاه آزادی کار گذاشته خواهد شد تا تماشاگران از طبقه اول و دوم ضلع غربی ورزشگاه، تماشاگر بازی‌های جام جهانی ازجمله دیدار‌های تیم ملی فوتبال ایران باشند.

علاقه‌مندان به ورزش می‌توانند بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ را همراه با اعضای خانواده در ورزشگاه صدهزار‌نفری آزادی تماشا کنند.

با دستور ناصر محمودی‌فرد، مدیر مجموعه‌ورزشی آزادی، زیرساخت‌های لازم برای نمایش بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه بزرگ آزادی فراهم شده تا علاقه‌مندان به ورزش بتوانند این مسابقات جذاب و مهیج را همراه با اعضای خانواده خود در بزرگ‌ترین مجموعه‌ورزشی خاورمیانه تماشا کنند.

بر اساس هماهنگی‌های صورت‌گرفته، یک نمایشگر بزرگ به مساحت هزارو ۲۰۰ مترمربع در قسمت روبه‌روی جایگاه ورزشگاه آزادی کار گذاشته خواهد شد تا تماشاگران از طبقه اول و دوم ضلع غربی ورزشگاه، تماشاگر بازی‌های جام جهانی ازجمله دیدار‌های تیم ملی فوتبال ایران باشند.

این اتفاق برای نخستین‌بار است که در یک مجموعه‌ورزشی رخ می‌دهد و پیش‌بینی می‌شود با استقبال علاقه‌مندان به ورزش، در مرحله نخست ۱۰‌هزار بلیت فروخته شود. در چند روز گذشته، موضوع نمایش مسابقات جام جهانی در ورزشگاه آزادی با کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و امور ورزشی شورای اسلامی شهر تهران در میان گذاشته شده و اعضا حداکثر همکاری را برای تحقق این امر داشته‌اند. در صورت موافقت نهاد‌های دیگر، ویژه‌برنامه نمایش مسابقات جام جهانی در مجموعه‌ورزشی آزادی، از ۲۴ خرداد هم‌زمان با بازی افتتاحیه آغاز خواهد شد.

مدت زمان برگزاری این رویداد فرهنگی یک ماه خواهد بود و خانواده‌های حاضر در مجموعه‌ورزشی آزادی علاوه بر تماشای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، از برنامه‌های مفرح دیگر نیز بهره‌مند خواهند شد. لازم به یادآوری است که در زمان برگزاری رقابت‌های جام جهانی، وسایل حمل‌ونقل عمومی ازجمله مترو و اتوبوس از سطح شهر تهران به سمت مجموعه ورزشی آزادی و بالعکس دایر خواهند بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار