گوناگون

گران‌ترین بازیکنان جام جهانی ۲۰۱۸ مشخص شدند

پارسینه: فوق ستاره‌های برزیل، آرژانتین و پرتغال ارزشی بیشتر از ۹ تیم این رقابت‌ها دارند.

تنها ۴ روز دیگر به آغاز رقابت‌های جام جهانی باقی مانده و بررسی‌های بازیکنان و تیم‌ها در زمینه‌های مختلف داغ شده است.

به نقل از بیزنس اینسایدر و طبق بررسی‌های آماری آن، حدود ۹ میلیارد پوند ارزش بازیکنانی است که در جام جهانی ۲۰۱۸ به میدان می‌روند که ارزش سه بازیکن یعنی نیمار، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو از مجموع ۹ تیم در جام جهانی بیشتر است.

نیمار که با قرارداد ۲۰۰ میلیون پوندی تابستان گذشته از بارسلونا به پاری سن ژرمن منتقل شد، گرانترین بازیکن فوتبال جهان معرفی شده است.

تحلیلگران بانک هلندی «آی ان جی» در آستانه آغاز جام جهانی، برآورد کرده اند که ۹ میلیارد پوند در تورنمنت امسال به نمایش گذاشته می‌شود و اسپانیا با ارزش ۹۱۰.۸ میلیون پوند گرانترین تیم جام جهانی است و تیم ایران با ارزش ۳۷.۴ میلیون پوند در رده بیست و هشتم تیم‌های گران قیمت قرار دارد.

همچنین بر اساس این اعلام، تیم‌های بزرگ اروپایی و آمریکای جنوبی در رده‌های بالا قرار دارند، در حالی که تیم‌های پاناما و عربستان در قعر جدول ایستاده اند.

به گفته یان برایت اقتصاددان ارشد بانک «آی ان جی»، ارزش تیم‌ها نسبت به جام جهانی گذشته افزایش قابل توجهی یافته است.

تیم پرتغال ۴۱۱.۰۴ میلیون پوند ارزش گذاری شده است که کریستیانو رونالدو با ۸۷.۹ میلیون پوند گرانترین بازیکن این تیم است. ارزش آرژانتین ۶۱۴.۲ میلیون پوند اعلام شده و لیونل مسی با ۱۵۸.۲ میلیون پوند گرانترین بازیکن این تیم محسوب می‌شود. تیم آلمان مدافع عنوان قهرمانی ۷۷۱.۸ میلیون پوند ارزش گذاری شده و تونی کروس ۷۰.۳ میلیون پوند گرانترین بازیکن ژرمن‌ها نام گرفته است. تیم برزیل با ارزش ۸۰۸.۰۱ میلیون پوند در رده سوم جای دارد و نیمار با ۱۵۸.۲ میلیون پوند گرانترین ستاره برزیل است.

* رده بندی گرانترین تیم‌ها در جام جهانی ۲۰۱۸:

۱- اسپانیا
۲- فرانسه
۳- برزیل
۴- آلمان
۵- انگلیس
۶- بلژیک
۷- آرژانتین
۸- پرتغال
۹- اروگوئه
۱۰- کرواسی
۱۱- سنگال
۱۲- لهستان
۱۳- کلمبیا
۱۴- دانمارک
۱۵- صربستان
۱۶- سوئیس
۱۷- مصر
۱۸- مکزیک
۱۹- نیجریه
۲۰- مراکش
۲۱- روسیه
۲۲- سوئد
۲۳- کره جنوبی
۲۴- ایسلند
۲۵- ژاپن
۲۶- تونس
۲۷- استرالیا
۲۸- ایران
۲۹- کاستاریکا
۳۰- پرو
۳۱- عربستان سعودی
۳۲- پاناما

منبع: ورزش سه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار