گوناگون

نصری: دوست دارم برای رئال زیدان بازی کنم

پارسینه: ستاره سابق تیم ملی فرانسه و بازیکن فعلی سویا ابراز امیدواری کرد برای رئال مادرید زیر نظر زیدان بازی کند.


نصری که تابستان امسال از منچسترسیتی به سویا پیوست و هم اکنون از بازیکنان کلیدی این تیم محسوب می شود، در مصاحبه جدید خود به تمجید از زین الدین زیدان، سرمربی موفق رئال مادرید پرداخت.

سمیر نصری با تمجید از زیدان گفت: بازیهای رئال با هدایت زیدان بسیار زیبا و چشم نواز است و برای همین خیلی دوست دارم زیر نظر زیدان در رئال کار کنم. این یک افتخار برای من خواهد بود که بتوانم زیر نظر او فوتبالم را ادامه دهم. بازی رد تیمی که زیدان سرمربی آن باشد یک اتفاق ویژه برای هر بازیکنی محسوب خواهد شد و من نیز خیلی دوست دارم این اتفاق برای من رخ دهد و بتوانم زیر نظر زیدان کار کنم. زیدان توانسته است شروع خیلی خوبی در رئال مادرید داشته باشد و نسبت به مورینیو و گواردیولا عملکرد بهتری داشته باشد و این به خاطر شانس نبوده است.

نصری همراه سویا یکی از تیم هایی است که این فصل امیدوار است به قهرمانی در لالیگا برسد. او درباره این موضوع گفت: همه چیز به رئال و بارسلا بستگی دارد و نمی دانم در نهایت چه جایگاهی خواهیم داشت.

نصری از زمان ترک آرسنال و پیوستن به منچسترسیتی دوران عمدتا تلخ و جنجالی را در استادیوم اتحاد شهر منچستر پشت سر گذاشت.سمیر نصری ۱۰ سال پیش برای اولین بار به تیم ملی فرانسه دعوت شد. او در این مدت ۴۱ بار پیراهن "خروس‌ها" را بر تن کرد و پنج گل به ثمر رساند. او همچنین در جام‌جهانی ۲۰۱۰ برای تیم ملی فرانسه به میدان رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار