گوناگون

مهاجم لیورپول جایگزین انصاری‌فرد شد

پارسینه: سایت خبری باشگاه پانیونیوس آتن از عقد قرارداد با مهاجم پیشین تیم لیورپول انگلیس با توجه به جدایی قطعی کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی خبر داد.

رسانه‌های ورزشی یونان عصر امروز (پنجشنبه) خبر از توافق باشگاه پانیونیوس و کریم انصاری‌فرد با سران باشگاه مطرح المپیاکوس جهت عقد قرارداد داده بودند. در این میان سایت خبری باشگاه پانیونیوس نیز ساعتی پس از انتشار گسترده خبر انتقال کریم انصاری‌فرد به تیم المپیاکوس در رسانه‌های یونانی اعلام کرد که مهاجم تیم لیورپول جایگزین ملی‌پوش ایرانی می‌شود.

بنا بر اعلام سایت خبری باشگاه پانیونیوس صمد یشیل، مهاجم ۲۲ ساله آلمانی که اصالت ترکیه‌ای دارد امشب (پنجشنبه) راهی یونان می‌شود تا عصر فردا پس از شرکت در تست‌های پزشکی قرارداد خود را منعقد کند. این مهاجم جوان سابقه بازی در تمامی تیم‌های ملی رده‌های پایه‌ای آلمان را دارد و فصل اخیر به صورت قرضی از سوی باشگاه لیورپول در اختیار تیم لوزرن سوئیس قرار گرفته بود.

کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی پس از یک فصل و نیم حضور در تیم پانیونیوس راهی المپیاکوس، پرافتخارترین تیم باشگاهی یونان می‌شود که در ۱۸ فصل اخیر سوپر لیگ یونان قهرمان شده است. این تیم همواره در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به عنوان تنها نماینده یونان حضور دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار