گوناگون

تحلیل سایت کره‌ای از استعفای کی‌روش

تحلیل سایت کره‌ای از استعفای کی‌روش

پارسینه: یک رسانه کره ای به ارزیابی استعفای کارلوس کی‌روش از هدایت تیم ملی ایران پرداخت.

کارلوس کی روش بعد از اتفاقات اردوی امارات استعفای خود را نوشت و تقدیم فدراسیون فوتبال کرد. اتفاقی که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت و خیلی‌ها از اینکه سرمربی تیم صدرنشین گروه A انتخابی جام جهانی در پایان دور رفت استعفا داده است تعجب کردند. در این بین سایت کره‌ای اولسان نیوز نوشت:

ایران جدی‌ترین رقیب کره در گروه نخست انتخابی جام جهانی در حالی با استعفای سرمربی تیم خود روبرو شده است که هیچکس انتظار این را نداشت. با این حال این اولین باری نیست که کی‌روش از هدایت تیم ملی ایران استعفا می‌دهد. او قبلا نیز این کار را انجام داده بود و حتی بعد از جام ملت‌های آسیا همه از اتمام کار او با تیم ملی ایران نوشتند در حالی که او به کارش ادامه داد. به نظر می‌رسد این استعفاها برنامه‌ای از پیش تعیین شده از سوی کارلوس کی‌روش باشد تا فدراسیون فوتبال ایران را تحت فشار قرار دهد.

کی‌روش رابطه خوبی با فوتبال کره‌جنوبی نداشته است و در انتخابی جام جهانی برزیل او بعد از شکست دادن کره‌جنوبی دستان خود را مشت کرد و به سمت نیمکت کره نشان داد.

تحلیل سایت کره‌ای از استعفای کی‌روش

تیم ملی فوتبال ایران باید در فروردین ماه ۹۶ رقابت‌های خود را در دور برگشت انتخابی جام جهانی روسیه از سر بگیرد و در اولین دیدار دور برگشت برابر قطر به میدان برود. ایران دربازی رفت با دو گل دیرهنگام قوچان نژاد و جهانبخش برابر قطر به برتری رسید.
منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار