گوناگون

پرسپولیس با ملی‌پوشانش بازی دوستانه را باخت

پارسینه: تیم فوتبال پرسپولیس در حضور ملی‌پوشان خود به تیم پاراگ باخت.

پرسپولیس در دیدار دوستانه به مصاف تیم دسته دومی پاراگ رفت و در پایان با نتیجه ۴ بر یک برابر این تیم شکست خورد. در آغاز بازی، علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، جلال حسینی، رامین رضاییان، محمد انصاری، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، محسن مسلمان، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه و مهدی طارمی در ترکیب پرسپولیس به میدان رفتند.

در نیمه نخست، پاراگ در دقایق ۵۲ و ۵۸ به ترتیب توسط امین غلامی پور و حسین داودی به دو گل دست یافت.

در اواخر نیمه نخست تعداد کمی از هواداران پرسپولیس شعارهایی علیه ربیع خواه سر دادند که ناراحتی او را در پی داشت. هرچند در نیمه دوم و زمانی که او می‌خواست ورزشگاه را ترک کند، مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

همچنین بعد از پایان نیمه نخست رامین رضاییان مستقیم به رختکن رفت. با آغاز نیمه دوم هم در میان تشویق شدید هواداران ورزشگاه را ترک کرد. او قبل از ترک ورزشگاه نزد علی پروین رفت و با او صحبت کرد.

بین دو نیمه این بازیکنان چند بار طور زمین را دویدند و به رختکن رفتند. در نیمه دوم سرخپوشان با ترکیبی کاملا متفاوت به زمین آمد.

در این نیمه بوژیدار رادوشوویچ، علی علیپور، حمید طاهرخانی، آرام طبع، ولادیمیر پریموف، سامان نریمان جهان، رضا کرملاچعب، احسان الوان زاده، صادق محرمی، آقایی و پلی یانسکی به میدان رفتند.

رفته رفته بر تعداد هواداران افزوده شد تا این که در اواسط نیمه دوم تعداد آنها به بیش از ۵۱۱ نفر رسید.

در نیمه دوم ابتدا پریموف در دقیقه ۶۶ برای پرسپولیس گل زد و در ادامه حسن قربانی زاد در دقیقه ۷۴ گل سوم پراگ را زد.
منبع: العالم

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار