گوناگون

خداداد عزیزی:بدون کارلوس کی روش دنیا به آخر نمی رسد

پارسینه: خداداد عزیزی نکات جالبی درباره رفتن کارلوس کروش دارد. او می گوید اگر بعد از این مربی دوباره می خواهند مربی خارجی بیاورند بهتر است خود او بماند!


پارسینه گزارش می دهد؛خداداد عزیزی گفت: هنوز انتقادهایی که در این چند ساله به عملکرد کی روش دارم به قوت خودش باقی است یعنی معتقدم که سرمربی تیم ملی با آن کارنامه قابل قبولی که دارد نتوانست در تیم ملی ایران تحولی را بوجود آورد.اما معتقدم که اگر مربی خارجی دیگری را جایگزین کی روش کنیم بهتر است کی روش در سمت خودش باقی بماند.

عملکرد یک تیم با یک بازی سنجیده نمی شود
آن مساله ای که من یا خیلی از افراد نسبت به عملکرد کی روش مطرح می کنیم و به آن اعتقاد داریم وبا یک برد مقابل شیلی تغییر نمی کند. مساله من بازی استرالیا و آلمان را دیدم که بازی تا دقایق 80به سود استرالیا بود ضمن اینکه آلمان هم با تیم کاملش در این دیدار حضور پیدا کرده بود. حالا این درست نیست که بخواهیم بگوییم چون آلمان قهرمان جام جهانی است الان استرالیا کار خیلی خاصی انجام داده است. منظورم این است که ایران هم مقابل آرژانتین خوب بازی کرد اما در نهایت ما نه توانستیم از گروه مان صعود کنیم و نه در جام ملت ها نتیجه گرفتیم عملکرد یک تیم در بلند مدت اندازه گیری می شود نه با یک بازی.

انتقاد من به کی روش صرفا فنی است
حرفی که من می زنم این است که آقای کی روش توقعات من را برآورده نکرده. بخواهم ریزتر توضیح بدهم او هیچ تحولی در تیم ملی ایجاد نکرد که بخواهد شکل فوتبال ما را عوض کند یا نسل فوتبال ما را تغییر دهد.خیلی از کسانی به کار کی روش انتقاد می کنند دلایل فنی ندارند مثلا با کار دایی، قلعه نویی یا درخشان مشکل دارند یعنی در خلوت می گویند اگر کی روش نباشد قلعه نویی ، دایی یا درخشان می آیند اما بحث من صرفا فنی است.

با رفتن کی روش هیچ اتفاق خاصی نمی افتد
اگر بخواهیم فنی به کار کی روش نگاه کنیم او مربی بزرگی است و هیچ شکی در این مساله وجود ندارد اما ما نتوانستیم تعامل لازم را با او داشته باشیم. از باب نتیجه عملکرد برانکو بهتر از او بود و من فکر نمی کنم که اگر قرار باشد کی روش از این فوتبال برود اتفاق خیلی بدی برای ما بیافتد همانطور که روزی بلازویچ، برانکو و ایویچ از فوتبال ما رفتند و هیچ اتفاقی نیفتاد و فوتبال ما به کار خودش ادامه داد.

کی روش برود دوباره پای دلال ها باز می شود
من فکر نمی کنم کی روش از فوتبال ایران برود چون در اینصورت باید پولش را ببخشد او کجا برود که همچین پولی بگیرد.ضمن اینکه اگر قرار است او برود و دوباره بخواهیم مربی خارجی دیگری بیاوریم بهتر است آقای کی روش بماند چون با رفتن او دوباره پای دلال ها باز می شود ضمن اینکه آقای کی روش را در این 4 سال خط دفاعی تیم ملی را بهبود بخشیده شاید در 4 سال آینده هم بتواند به خط حمله تیم سروسامانی بدهد.

بازی های امید از بزرگسالان مهم تر است


از نتیجه گیری تیم ملی امید خوشحالم بیشتر از حضور جهانبخش و آزمون در تیم ملی امید خوشحالم چون فدراسیون توانست جلوی نظر کی روش بایستد چون بازی های تیم ملی امید الان خیلی از مهم تر از بازی های دوستانه تیم ملی بزرگسالان است. امیدوارم بعد از سال های طولانی بتواند به رقابت های المپیک راه پیدا کند همینطور برای دوست و همبازی خودم که در این تیم است آرزوی موفقیت دارم.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

 • شیرین

  کیه که بفهمه عزیزی جان آسمون سوراخ شده این آقا افتاده زمین ببین حتی علی خانی این مجری همیشه خون به دل کن مردم حتی تو سفره افطار تو سفره هفسین نظرشو گذاشت تو سفره مردم کهاین آقا باید با دستمزد آنچنانی تو این بی پولی بماند!!که بماند!!!!!

 • ناشناس

  جناب عزیزی عزیز! دنیا هم بدون افاضات جنابعالی و قلعه نویی و درخشان به آخر نمی رسه!

 • ناشناس

  خداداد برو پي كارت...
  يه گل به استراليا زدي و 20 ساله داري نونش رو ميخوري!!!!
  خجالت هم خوب چيزيه...
  اون موقعي كه شما بچه بودي و داشتي سر كوچه يه قول دو قول بازي ميكردي ، كارلوس كيروش تيم جوانان پرتقال رو قهرمان جهان كرده بود ، جناب آقاي خداداد عزيزي!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار