گوناگون

شکایت پرسپولیس و استقلال از یک دیگر/دربی سه هیچ میشود؟

شکایت پرسپولیس و استقلال از یک دیگر/دربی سه هیچ میشود؟

رئیس کمیته انضباطی اعلام کرد که استقلال و پرسپولیس از یکدیگر شکایت متقابل داشته‌اند.

به گزارش ورزش سه، پیش از شروع این فصل لیگ برتر مهدی تاج اعلام کرد که تخطی از مقررات نقل و انتقالات با حکم ۳-۰ برای بازی‌ها مواجه خواهد شد اما چهار تیم مدعی که در کمیته انضباطی پرونده داشتند، با این حکم مواجه نشدند.  

ابوالفضل حسن‌زاده در این خصوص می‌گوید: اینکه چرا درخصوص قانون سقف بودجه هیچ بازی‌ای 3-0 نشد چون هیچ تیمی در مهلت مقرر 24 ساعت شکایت نکرد. رئیس فدراسیون فوتبال که نمی‌تواند آموزش بدهد که باید در موعد 24 ساعت شکایت کنید.

وی افزود: استقلال، پرسپولیس، پیکان و تراکتور از سپاهان شکایت کردند ولی هیچکدام 24 ساعت بعد از بازی نبود. اگر طی 24 ساعت شکایت صورت می‌گرفت و تخلفی احراز می‌شد، قطعا ما حکم بر 3-0 می‌دادیم.

با این حال رئیس کمیته انضباطی خبر مهمی را اعلام کرد و گفت: البته شکایت استقلال و پرسپولیس از یکدیگر بعدِ دربی ظرف 24 ساعت مقرر بوده ولی هنوز رأی ندادیم و باید تشخیص دهیم بازیکنی غیر مجاز بوده یا نه. شکایت آنها واصل شده است.

او در پاسخ به این سوال که شکایت از کدام بازیکنان انجام شده؟ عنوان کرد: اگر اجازه بدهید اسم نیاورم چون هنوز در مرحله تحقیقات است.

البته او در پایان گفت که همه بازیکنان استقلال تبرئه شده و حتی برای شکایت آلومینیوم اراک هم مصداق بازیکن غیرمجاز وجود نداشته تا به این ترتیب سایه تغییر نتیجه دربی حداقل از روی استقلال برداشته شود.

 

منبع: ورزش۳

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار