گوناگون

این دیدار لیگ برتری رایگان شد!

این دیدار لیگ برتری رایگان شد!

مدیران باشگاه شمس آذر برای قدردانی از هواداران این تیم حضور در استادیوم و تماشای بازی مقابل سپاهان را برای هواداران رایگان کردند.

به گزارش ورزش سه، با نظر شهاب زندی، مدیرعامل باشگاه شمس آذر، هواداران شمس آذر قادر خواهند بود به صورت رایگان در استادیوم سردار آزادگان حضور یابند و به حمایت از تیم خود بپردازند.

این اقدام باشگاه شمس آذر به پاس حمایت هواداران این تیم طی دیدارهای اخیر علی‌رغم برودت هوا و شرایط جوی بوده است. هواداران شمس آذر که در فصل گذشته نیز حامی بزرگی در مسیر صعود این تیم به لیگ برتر بودند، در این فصل نیز با حضور پرشور خود حامی سبزپوشان برای کسب نتیجه مقابل رقبا بوده‌اند.

نکته جالب توجه اینکه در کمپین‌هایی که شکل گرفته هواداران قزوینی پرسپولیس و استقلالی نیز حمایت خود را از شمس آذر در جدال مقابل سپاهان که به نوعی رقیب آنها در مسیر قهرمانی محسوب می‌شود اعلام کرده‌اند و قصد دارند با حضور در استادیوم به تشویق شاگردان سعید دقیقی بپردازند. باید دید در دیدار امروز شرایط به چه شکلی روی سکوها خواهد بود و شاگردان دقیقی قادر خواهند بود از این اتفاق برای کسب نتیجه مقابل رقیب سرسخت و مدعی سود ببرند یا خیر.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار