گوناگون

کامنت جنجالی همسر دوم رادش درباره شوهرش+ عکس

کامنت جنجالی همسر دوم رادش درباره شوهرش+ عکس

آرزو محمودی، همسر نصرالله رادش، به یکی از سوالات طرفدارانش، پاسخ عجیب و غریبی داد که این پاسخ، جنجالات زیادی را به وجود آورده است.

آرزو محمود همسر نصرالله رادش بازیگر طناز سینما و تلویزیون که این روزها در جوکر 2 احسان علیخانی حضور دارد، در صفحه خود به سوال یکی از دنبال کنندگانش در مورد زندگی مشترک با نصرالله رادش پاسخ تامل برانگیزی داد که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد.

به تازگی ویدیویی از همسر نصرالله رادش در فضای مجازی منتشر شده که در آن آرزو محمود به خاطر قربانی کردن حیوانات گریه می کند، این ویدیو و حمایت همسر رادش از حیوانات و دعوت به گیاهخواری سبب شکل گرفتن سوالاتی در ذهن دنبال کنندگان آرزو محمود شد، یکی از کاربران سوالی جنجالی (اگه همزمان همسر و حیوان خانگی شما بیمار و نیاز به پزشک و دامپزشک داشته باشند کدوم رو دراولویت قرار میدید) را پرسید و پاسخی عجیب و باب میل بسیاری از حامیان حیوانتن دریافت نمود، آرزو محمود در پاسخ به سوال این کاربر نوشت:

    زنگ میزنم اورژانس بیاد همسرمو ببره خودم حیوان خانگیمو میبرم برای درمان.

همسر-نصرالله-رادش

نصرالله رادش در سال 1396 عکس همسرش آرزو محمود را رسانه ای کرد، این زوج توسط یک دوست مشترک به یکدیگر معرفی شدند و مراسم عروسی شان هنری و خیلی ساده بدون شلوغ کاری برگزار شد.

نصرالله رادش در دورهمی و در گفتگو با مهران مدیری عنوان نمود که چندماهی است که خانمی وارد زندگیم شده که هیچ یک از کارهای من را ندیده و این اتفاق برایم خیلی با ارزش است که من را برای شخصیت خودم می خواهد.

آرزو محمود همسر دوم نصرالله رادش است که سالها قبل ازدواج و بعد از مدتی از همسر خود جدا شده. نصرالله رادش از ازدواج اول خود صاحب پسری به نام پرهام است. رادش در خانواده ای پرجمعیت در جنوب کشورمان به دنیا آمده، پدر و مادرش اهل بهبهان خوزستان هستند و پنج خواهر و برادر داشته و خودش فرزند آخر خانواده است.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار