گوناگون

قربان صدقه عجیب آزاده صمدی برای سریال در انتهای شب

قربان صدقه عجیب آزاده صمدی برای سریال در انتهای شب

آزادی صمدی، بازیگر نقش الهه در سریال افعی تهران، با انتشار پستی در اینستاگرام، قربان صدقه سریال در انتهای شب رفت.

پارسینه: آزادی صمدی، بازیگر نقش الهه در سریال افعی تهران، با انتشار پستی در اینستاگرام، قربان صدقه سریال در انتهای شب رفت: «آیدا و ارسلان عزیز کیف می‌کنم از ماحصل تلاش‌های تیم دو نفره‌تون؛»

اینکه در تمام این سالها آهسته و پیوسته و پرتلاش سعی کردید سلیقه خودتون رو بسازید و مقهور جریان‌های رایج نشدید.

«در انتهای شب» بهترین سریالیه که من در این سال‌ها دیدم و با علاقه پیگیری می‌کنم.

آیداجان به عنوان یک زن به تو و هنرت افتخار می‌کنم. همه ما می‌دونیم که در این حرفه با چه مصائبی به عنوان کارگردان و نویسنده زن مواجه هستی و از اینکه انقدر جسورانه پای ایده‌ها و افکار و ذائقه درستت ایستاده‌ای و انقدر با جزئیات، لحظات قابل باوری رو برامون به تصویر کشیدی، ممنونم ازت؛ بسیار متشکرم که سراغ چهره‌هایی برای نقش‌هایت رفته‌‌ای که کمتر کسی به علت واهی «خیلی شناخته نبودن» جسارتش را دارد. عزیزان هنرمند و صاحب‌نظری مانند علیرضا داوودنژاد، احترام برومند، سیامک صفری و…؛

امید که سلیقه اکثریت مردم  و صاحبان و اهالی سینما و پلتفرم‌ها هم بیش از این تغییر کنه و کمتر استدلال‌هایی مثل «مخاطب‌پسند نیست»، «بفروش نیست» و… را در توجیه تولید نکردن آثار فکور و شریف بشنویم.

من حداقل در مورد سینما که شالوده‌ی صنعت و هنره، این رو خوب می‌دونم که هنرمندان صاحب تفکری مانند داریوش مهرجویی، عباس کیارستمی، ناصر تقوایی، بهمن فرمان‌آرا، فرخ غفاری و…. با تولیداتشون سلایق بسیاری رو تغییر دادند و درست نمی‌دونم چطور و از چه زمانی به این نقطه رسیدیم که به عنوان هنرمند و اهل فرهنگ و ادب، وظیفه‌مون شد طبق سلیقه‌ی مخاطبی خیالی با ذائقه‌ای سخیف، تولید محتوا کنیم. مخاطبین واقعی اتفاقا با دسترسی به آثار روز دنیا و گنجینه هنر سینما در جهان، سلیقه‌شان بسیار ارتقا پیدا کرده و تشنه‌ی آثار خوب و مرغوبند.

برای من اصرار صاحبان صنعت سینما و سریال‌سازی بر سلیقه سطح پایین مخاطب، بسیار غیرقابل باوره و فکر می‌کنم در این سال‌ها آثار برای سلیقه صرفا تعدادی محدود از مخاطبین و در سطح پایین در حال تولیده و شمار زیادی از مخاطبانِ همیشه فهیم ایرانی ناچارند برای رفع عطش و برآورده شدن نیازهای هنری و فرهنگی‌شون در سینما و سریال‌های جهانی دنبال سیراب شدن بگردند.

سریال «در انتهای شب» تو و سریال روانشناختی و خوب «افعی» و توفیقی که در میان مخاطبان پیدا کرده‌اند، نشان داد که اتفاقا سلیقه‌ی مخاطب ایرانی، پاکیزه و شریف است فقط چیزی برای رفع نیازشان تولید نمی‌شود. برای تو و ارسلان عزیز، سینما و نگاه باکیفیتتان و ادامه مسیر هنری‌تان، آرزوی بهترین‌ها را دارم.

 

منبع: سرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار