گوناگون

اولین واکنش «برد پیت» به حذف نام فامیلی توسط دخترش

اولین واکنش «برد پیت» به حذف نام فامیلی توسط دخترش

هفته پیش بود که شیلو جولی، دختر 18 ساله آنجلینا جولی و برد پیت، درخواست حذف قانونی “پیت” از نام خانوادگی خود را داد.

به گزارش پارسینه و به نقل از آرمان ملی؛ یک هفته پس از اینکه شیلو جولی، دختر 18 ساله آنجلینا جولی و برد پیت ، درخواست حذف قانونی “پیت” از نام خانوادگی خود را داد، افراد نزدیک به پدرش احساس او را درباره این موضوع به اشتراک گذاشتند.

 یک منبع آگاه فاش می کند: “او از جریان باخبر شده و ناراحت است که شیلو نام خانوادگی خود را حذف کرده است. او هرگز بیشتر از زمانی که او به دنیا آمد احساس شادی نکرده است. برد همیشه دوست داشت دختر داشته باشد.” همین، احساس عمیق سرمایه گذاری عاطفی پیت در رابطه اش با شیلو را برجسته می کند و منعکس کننده چالش مداوم او با فاصله ای است که در سال های اخیر بین او و فرزندانش افزایش یافته است.

این منبع نزدیک می افزاید، “یادآوری اینکه او فرزندانش را از دست داده است، برایش آسان نیست. او فرزندانش را دوست دارد و دلتنگ آنها می شود. این بسیار غم انگیز است. در حالی که گزارش شده است که پیت با شریک فعلی زندگی اش، اینس دی رامون، خوشحال است، جدایی از فرزندانش همچنان منبع ناراحتی قابل توجهی برای اوست. او از اینس راضی است، اما دوری از فرزندانش او را آزار می دهد.”

شیلو در تولد ۱۸ سالگی اش، اسنادی را برای تغییر نام قانونی خود به “شیلو جولی” ارائه کرد. این تصمیم یک گام شخصی مهم برای شیلو در دوران بزرگسالی است. تصمیم شیلو در چارچوب روند گسترده‌تری در خانواده جولی-پیت است، جایی که کودکان دیگر نیز از نام‌هایشان استفاده می‌کنند.

خانواده جولی پیت از شش فرزند تشکیل شده است: مدوکس، پکس، زاهارا، شیلو و دوقلوهای ناکس و ویوین. فشار درون خانواده از زمانی که جولی درخواست طلاق داد و در سال ۲۰۱۶ به دنبال حضانت جسمی انحصاری فرزندان شد، علناً مورد توجه قرار گرفته است. گزارش ها نشان می دهد که این نبرد مداوم حضانت به چالش های عاطفی قابل توجهی برای پیت منجر شده است.

به عنوان مثال، ویوین به عنوان “ویوین جولی” در Playbill فهرست شده است. زاهارا نیز خود را به عنوان “زاهارا مارلی جولی” در طی مراسمی در کالج اسپلمن معرفی کرد که نشانگر تغییری مشابه در نحوه انتخاب کودکان برای معرفی خود است.

همانطور که فرزندان جولی-پیت به رشد خود ادامه می دهند و تصمیمات شخصی در مورد هویت خود می گیرند، پیامدهای عاطفی برای والدین آنها، به ویژه پیت، همچنان قابل توجه است. در حالی که انتخاب شیلو برای کنار گذاشتن «پیت» از نامش یک نقطه عطف شخصی است، چالش‌های عاطفی و رابطه‌ای گسترده‌تری را که از زمان طلاق بر این خانواده تأثیر گذاشته است، نشان می‌دهد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار