گوناگون

ستاره سریال پیکی بلایندرز در کنار دو پسرش+ عکس

ستاره سریال پیکی بلایندرز در کنار دو پسرش+ عکس

ستاره سریال پیکی بلایندرز در سال ۲۰۰۴ با ایون مک گینس ازدواج کرد و این زوج در سال ۲۰۰۵ به اولین پسرشان، مالاچی خوش‌آمد گفتند. آنها در سال ۲۰۰۷ صاحب پسر دومشان به نام آران شدند. کیلین مورفی علیرغم مشغله های زیادش به عنوان یک بازیگر نامزد اسکار، وقت زیادی با پسرانش، مالاچی و آران می گذراند.

کلین مورفی ستاره سریال پیکی بلایندرز (The Peaky Blinders) در سال ۲۰۰۴ با ایون مک گینس ازدواج کرد و این زوج در سال ۲۰۰۵ به اولین پسرشان، مالاچی خوش‌آمد گفتند. آنها در سال ۲۰۰۷ صاحب پسر دومشان به نام آران شدند.

این خانواده علیرغم حضور مورفی در پروژه های بزرگی مانند شوالیه تاریکی (The Dark Knight)، تلقین (Inception) و اوپنهایمر (Oppenheimer) تلاش کرده اند تا پسرانشان زندگی عادی و خصوصی داشته باشند.

مورفی در سال ۲۰۱۶ در مصاحبه ای گفت:

نمی‌دانم، به نظر می‌رسد که آنها بهتر از من سازگار شده‌اند و اعتماد به نفس بیشتری دارند. از این بابت خوشحالم. برای من، فهمیدن این که عیبی ندارد اگر خودم باشم، زیاد طول کشید.

مورفی همچنین گفته که به فرزندانش افتخار می کند و از نظرش آن ها واقعاً پسرهای خوبی هستند.

مالاچی و آران گاهی اوقات از تماشای فیلم های مورفی لذت می برند. مورفی پس از دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد برای بازی در فیلم اوپنهایمر، در سخنرانی خود از دو پسر و همسرش تشکر کرد.

مورفی و مک گینس در سال ۲۰۰۵ هنگام به دنیا آمدن پسر بزرگشان، مالاچی برای اولین بار پدر و مادر شدند.

اگرچه کار مورفی در عرصه بازیگری در آن زمان به دلیل موفقیت در فیلم هیجان‌انگیز چشم قرمز (Red Eye) مورد توجه قرار گرفت، اما مراقب بود که خانواده‌اش را از کانون توجهات دور نگه دارد و از صحبت درباره بچه‌هایش اجتناب کند.

هنرپیشه فیلم دانکرک (Dunkirk) بیشتر علاقه‌مند به بازیگری است تا شهرت؛ بنابراین حاضر نبود که آرامش در کنار خانواده اش را فدای زرق و برق هالیوود کند.

مورفی در سال ۲۰۰۵ به مجله PEOPLE گفت:

من نیازی به زندگی در لس آنجلس ندارم.

با دو پسر کلین مورفی آشنا شوید/ عکس

به همین دلیل است که او از فرصت برای کار در فیلم The Wind that Shakes the Barley در حالی که مک گینس مالاشی را باردار بود، استقبال کرد. زیرا این فیلم در نزدیکی خانه او فیلمبرداری شده بود.

مورفی قدردان مک‌گینس است که از آران و مالاکی مواظبت می کند تا او بتواند به بازیگری ادامه دهد.

حفظ تعادل میان کار و زندگی سخت است. من همسر فوق‌العاده ای دارم و بدون درک و همکاری او نمی‌توانستم این کار را انجام دهم.

بازیگر فیلم ۲۸ روز بعد (۲۸ Days Later) و مک گینس به مدت ۱۴ سال در لندن زندگی کردند. آران و مالاکی پیش از این که به ایرلند در سال ۲۰۱۵ نقل مکان کنند، بخش زیادی از دوره کودکی خود را در لندن گذراندند.

با دو پسر کلین مورفی آشنا شوید/ عکس

به گفته مورفی، او مالاچی و آران را با وعده خریدن سگ برای مهاجرت راضی کرده است.

من زندگی ام در لندن تا ۳۰ سالگی را دوست داشتم. اما بعد از مدتی به این فکر می کنید که آیا همه زندگی همین است؟ آیا بقیه عمرم همینطور خواهد بود یا گزینه دیگری وجود دارد؟

مورفی نه‌تنها قصد داشت که به ریشه‌های ایرلندی‌اش بازگردد، بلکه در آرزوی یافتن مکانی آرام‌تر برای بزرگ کردن فرزندانش بود که اکنون از زندگی در کنار دریا لذت می‌برند.

به گفته مورفی لهجه پسرانش پس از نقل مکان به دوبلین کمی تغییر کرده است. این موضوع این بازیگر و همسرش را خوشحال کرده، زیرا همیشه می خواستند که فرزندانشان ایرلندی باشند.

مورفی از حمایت مالاچی و آران بسیار سپاسگزار بوده و از فرصت‌های متعددی برای ابراز قدردانی از آن ها هنگام دریافت جوایز مختلف استفاده کرده است.

با دو پسر کلین مورفی آشنا شوید/ عکس

مورفی در جوایز بین‌المللی فیلم پالم اسپرینگز پس از دریافت جایزه دستاورد نخل صحرا گفت:

می‌خواهم از خانواده‌ام تشکر کنم. زیرا زیاد فرصت انجام این کار را پیدا نمی کنم.

دو سومشان آنجا نشسته اند! مجبور شدیم یکی را در خانه بگذاریم و امتحان بدهد. اما از این که نبود من را تحمل کردید، از شما متشکرم. شما همیشه در کنار من بوده اید. ممنونم.

مورفی همچنین زمانی که در گلدن گلوب ۲۰۲۴ برنده جایزه بهترین بازیگر مرد شد، از خانواده‌اش قدردانی کرد.

برای بازیگر فیلم بتمن آغاز می‌کند (Batman Begins)، بسیار مهم است که پسرانش انسان هایی مهربان و همدل باشند. مورفی به عنوان سخنگوی یونسکو الگوی این همدلی برای پسرانش است.

با دو پسر کلین مورفی آشنا شوید/ عکس

مالاچی و آران هر دو روش تربیتی بسیار خصوصی داشته اند، اما آران ترجیح داده که مانند پدرش حرفه بازیگری را دنبال کند.

او در سن ۱۱ سالگی، یک تور جهانی را با بازی در نقش «همنت»، تنها پسر شکسپیر آغاز کرد. او در بریتانیا، نیویورک، بوستون و هنگ کنگ اجرا داشته است.

آران با بازی در فیلم لولا (Lola) در سال ۲۰۲۲ وارد عرصه بازیگری شد، اما بزرگترین فرصت او تا به این لحظه، در سال ۲۰۲۴ بوده است. اخیراً اعلام شده که آران در فیلم کلارا و خورشید (Klara and the Sun) به کارگردانی تایکا وایتیتی به همراه جنا اورتگا و ایمی آدامز بازی خواهد کرد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار