گوناگون

خواننده اپرای معروف برای برگزاری کنسرت به ایران می آید

خواننده اپرای معروف برای برگزاری کنسرت به ایران می آید

رضا فکری، خواننده اپرای ایرانی مقیم کشور کرواسی، به‌ دعوت ارکستر سمفونیک «فارس»، برای برگزاری مستر کلاس و کنسرت به ایران می‌آید.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر آنلاین؛ کنسرت ارکستر سمفونیک فارس به خوانندگی رضا فکری، رهبری ابراهیم بذرافکن و مدیریت فرامرز فاطمی، جمعه چهارم اسفندماه، در تالار حافظ شهر شیراز برگزار خواهد شد.

در بخش اول این کنسرت آریای‌هایی از روسینی، دونیزتی، بیزه و … اجرا خواهد شد و در بخش دوم قطعاتی از حسین دهلوی و ابراهیم بذرافکن به خوانندگی رضا فکری و همراهی ارکستر سمفونیک و گروه کر «فارس» روی صحنه خواهد رفت.

همچنین رضا فکری در مدت حضور خود در ایران دو مستر کلاس آواز و صداسازی را برگزار خواهد کرد؛ مستر کلاس اول جمعه ۱۳ بهمن‌ماه در کرج و مستر کلاس بعدی، چهارشنبه دوم اسفندماه در شهر شیراز برگزار خواهد شد.

رضا فکری سال گذشته توسط والری گرگیف و علی رهبری به اپرای مارینسکی سنت پترزبورگ (بزرگترین اپرای دنیا) و سپس به کنسرت ویژه اپرای هلیکون مسکو تحت عنوان ستارگان اپرای کشورهای حوزه دریای خزر به رهبری والری کریانوف و مدیریت دیمیتری برتمن دعوت شد و کنار بزرگان اپرای دنیا هنرنمایی کرد.

او همچنین سابقه حضور به عنوان سولیست تنور در ارکستر فیلارمونیک زاگرب و ارکستر رادیو تلویزیون ملی کرواسی را دارد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار