گوناگون

اطلاعیه رسمی دولت: تا اطلاع ثانوی عرضه سوخت آفلاین خواهد بود

اطلاعیه رسمی دولت: تا اطلاع ثانوی عرضه سوخت آفلاین خواهد بود

پارسینه: تا اطلاع ثانوی عرضه فرآورده‌های نفتی در جایگاه‌های عرضه سوخت، به‌صورت آفلاین انجام خواهد شد. سهمیه سوخت هم‌میهنان در کارت سوخت آنها محفوظ است و پس از رفع مشکل قابل استفاده خواهد بود.

خبرآنلاین نوشت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پی اختلال در جایگاه‌های عرضه سوخت اعلام کرد که کارگروه‌های تخصصی برای رفع اختلال در کوتاه‌ترین زمان ممکن تشکیل شده است و تا زمان رفع مشکل و اتصال دوباره سامانه سوخت، توزیع فرآورده‌های نفتی به‌صورت آفلاین انجام خواهد شد.
در اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران آمده است: به اطلاع عموم هموطنان شریف ایران می‌رساند نظر به بروز اختلال فنی در بعضی جایگاه‌های عرضه سوخت کشور ناشی از توطئه معاندان برای تحت‌الشعاع قرار دادن رفاه و آسایش مردم، تا اطلاع ثانوی عرضه فرآورده‌های نفتی در جایگاه‌های عرضه سوخت، به‌صورت آفلاین انجام خواهد شد. کارشناسان و کارگروه‌های تخصصی در حال رفع مشکل هستند و تا ساعاتی دیگر همه جایگاه‌ها به وضع عادی بازخواهد گشت و روند سوخت‌گیری عادی خواهد شد.
شایان یادآوری است سهمیه سوخت هم‌میهنان در کارت سوخت آن‌ها محفوظ است و پس از رفع مشکل قابل استفاده خواهد بود.
پیش از این در آبان ماه سال ۱۴۰۰ نیز حمله سایبری به جایگاه‌های پمپ‌بنزین در ایران سبب بروز اختلالات جدی در روند سوخت‌گیری در سراسر کشور شد. سال گذشته نیز در آذرماه در بیشتر جایگاه‌های سوخت اختلالی در سیستم پرداخت الکترونیکی بهای سوخت مربوط به شرکت پرداخت الکترونیک متعلق به یک بانک به وجود آمد که پس از ساعاتی رفع شد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار