گوناگون

زمان دریافت وام ودیعه مسکن ۲۰۰ میلیون تومانی مشخص شد

زمان دریافت وام ودیعه مسکن ۲۰۰ میلیون تومانی مشخص شد

مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت : متقاضیان وام ودیعه مسکن از هفته آینده در صورت داشتن شرایط می توانند اقدام به دریافت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی در شهر تهران و ۱۵۰ میلیون تومانی در سایر شهرهای استان کنند.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسین جنتی مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران  با بیان اینکه روند همکاری بانک ها در پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن تا به امروز خوب بوده است گفت: طی ۴ سال گذشته، ۱۴۵ هزار متقاضی وام ودیعه مسکن (بین ۷۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان) توانسته اند از بانک های عامل تسهیلات دریافت کنند.

او بیان کرد: متقاضیان وام ودیعه مسکن می توانند از هفته آینده در صورت داشتن شرایط اقدام به دریافت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی در شهر تهران و ۱۵۰ میلیون  تومانی در سایر شهرهای استان کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، بازپرداخت تسهیلات ۲ میلیارد ریالی را ماهانه ۵۶ میلیون و ۳۸۰ هزار ریال و وام یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی را ۴۲ میلیون و ۲۸۰ هزار ریال اعلام کرد.

او گفت: اگر بانکی اعلام کرد که منابع لازم برای پرداخت تسهیلات ودیعه ندارد متقاضیان شکایت خود را به اداره کل راه وشهرسازی ابلاغ کرده تا سریعا اداره کل در خصوص ارائه مدارک لازم اقدام کند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار