گوناگون

ماجرای ازدواج پیامبر اکرم (ص) و حضرت خدیجه (س) از زبان حجت الاسلام انصاریان+ فیلم

پارسینه: در این مطلب خلاصه ای از سخنرانی حجت الاسلام انصاریان در مورد ماجرای ازدواج پیامبر اکرم (ص) و حضرت خدیجه (س) را بشنوید.

پارسینه : به مناسبت فرا رسیدن ۱۰ ربیع الاول، سالروز پیوند آسمانی پیامبر ختمی مرتبت (ص) با ام المومنین خدیجه کبری (س) ماجرای این ازدواج را از زبان حجت الاسلام انصاریان بشنوید.

ارسال نظر

 • الف

  استاد ارجمند جناب آفای انصاریان ، جنابعالی که از وعاظ و از صاحب نظران مطرح علوم اسلامی در کشورمان هستید باید در استخدام کلمات دقت کافی بعمل آورده و علاوه بر دقت در معانی لغوی کلمات به تعاریف عرفی آنها در نزد عامه مردم نیز توجه کافی مبذول فرمائید. استاد گرامی ، اینجانب با این مقدمه کوتاه میخواهم به عنوان یک ایرانی مسلمان که ارادتمند خاندان نبوت و پیامبر عظیم الشان اسلام و همسر گرامی شان هستم از جنابعالی گلایه نمایم که چرا به استنباط و ذهنیت عرفی جامعه از کلمه دلال که در نزد ما ایرانی ها بسیار مذموم و ناخوشایند است بی توجهی نموده و این کلمه را بعنوان احتجاج حضرت خدیجه برای انتخاب حضرت محمد ص به همسری خویش استفاده نموده اید در صورتی که می توانستید از کلمات رسا و زیبایی مانند انگیزه و یا مشوق استفاده نمائید.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار