گوناگون

خانم ها در پوشیدن شلوار جین از این اشتباهات دوری کنند

خانم ها در پوشیدن شلوار جین از این اشتباهات دوری کنند

شلوار جین یکی از پرطرفدارترین مدل شلوارها در بین زنان می باشد. گاهی اوقات خانمها هنگام پوشیدن شلوار لی مرتکب اشتباهاتی می شوند که ظاهر بدی ایجاد می کند.

شلوار لی یکی از استایل های جذاب برای مردان و زنان محسوب می شود و در طول زمان تغییرات زیادی داشته است. در این قسمت از دنیای مد نمناک قصد داریم اشتباهات رایج را معرفی کنیم که دختران در پوشیدن شلوار لی، آن ها را مرتکب می شوند که با برطرف کردن می توانید ظاهر زیباتری داشته باشید.

بلوز و شلوار لی با رنگ یکسان

بعضی از افراد برای اینکه استایل زیباتری داشته باشند، از بلوز و شلوار لی استفاده می کنند اما اگر شما قصد انجام این کار را داشتید، باید دقت کنید که رنگ بلوز و شلوار لی یکسان نباشد. در غیر این صورت اگر هر دو از جنس لی یا جین با طرح یکسان باشند، قطعا ظاهر شما خیلی شیک نخواهد شد.

شلوار لی راسته با قد اشتباه

شلوار جین راسته یکی از جذاب ترین شلوار هایی است که می توانید انتخاب کنید اما باید به قد آن توجه زیادی داشته باشید که دقیقاً به قوزک پای شما برسد. در غیر این صورت شلواری که خیلی بلند یا کوتاه باشد، اصلاً ظاهر جذابی را ایجاد نمی کند.

تا زدن شلوار جین

تا زدن شلوار جین مخصوصاً زمانی که خیاط در دسترس ندارید، یکی از بهترین روش ها برای جمع و جور کردن شلوار های خیلی بلند است اما اگر می خواهید ظاهر مرتب، تمیز و شیک داشته باشد، بهتر است از این روش استفاده نکنید.

استفاده از بوت خیلی تنگ

بهتر است که بوت های ساق بلند و خیلی تنگ را روی شلوار جین نپوشید و شلوار های مخصوص دیگر برای بوت ها استفاده کنید. شلوار جین همراه با بوت بلند، ظاهر زیبایی را ایجاد نمی کند.

استفاده از کمربند برای فاق های معمولی

شلوارهای فاق بلند چندین سال است که در دسترس قرار می گیرند و استفاده از آن ها راحت تر و ظاهر جذاب تری دارند اما اگر فاق شلوار جین شما معمولی است؛ بهتر است از کمربند استفاده نکنید و آن را تا بالای ناف نکشید زیرا باعث چین خوردگی بین قسمت ران می شود.

استفاده از کتونی ساق دار با شلوار لی

بسیاری از افراد در فصل زمستان از کتونی های ساق دار استفاده می کنند و همزمان شلوار لی هم پای آن ها است اما ساق کتونی با شلوار جین اختلال ایجاد می کند و باعث چین خوردگی آن می شود که اصلاً ظاهر جذابی ندارد.

گشاد بودن شلوار لی

شلوار لی مخصوصاً در قسمت ران نباید گشاد باشد، بلکه باید شکل بدنی شما را به خوبی قالب گیری کند. در غیر این صورت ظاهر خوبی نخواهد داشت.

شلوار جین دمپای خیلی بلند

شلوار دمپا باید روی کفش شما را بپوشاند و فقط 1 سانتی متر از کف زمین فاصله داشته باشد. اگر کمتر از این حد باشد، شلوار کوتاه ظاهر شلخته ای ایجاد می کند و شما چاق به نظر می رسید اما اگر خیلی بلند باشد، روی زمین کشیده می شود که اصلا هم جذاب نیست.

شلوار لوله تفنگی خیلی بلند

شلوار های لوله تفنگی معمولاً طرفدار بیشتری دارند اما مراقب باشید که خیلی بلند نباشد زیرا تا زدن شلوار لی لوله تفنگی، اصلاً کار جذابی نیست.

تاپ نیم تنه همزمان با شلوار لی فاق کوتاه

تاپ نیم تنه فقط باید با شلوار جین فاق بلند پوشیده شود، در غیر این صورت هر چقدر هم کمر استخوانی و جذاب داشته باشید، باز هم این دو ترکیب در کنار یکدیگر جذاب نخواهند بود.

پایین بودن کمر شلوار جین

اگر از شلوار فاق کوتاه استفاده می کنید، باید مراقب باشید که کمر آن بیش از حد پایین نیاید و کل باسن شما را بپوشاند. در غیر این صورت ظاهر بسیار بدی پیدا خواهد کرد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار