گوناگون

سپاهان این بازیکن را پیشکش استقلال میکند

سپاهان این بازیکن را پیشکش استقلال میکند

شنیده‌ایم مراودات و نامه‌نگاری‌های باشگاه سپاهان و استقلال چندان هم بی‌خیر نبوده است.

به گزارش همشهری آنلاین این‌طور که به‌نظر می‌رسد سپاهان نامه‌نگاری‌هایی را برای جذب امید حامدی‌فر انجام داده اما این انتقال با توجه به اینکه آنها به درخواست استقلال برای جذب محمد دانشگر جواب منفی داده‌اند، بعید به‌نظر می‌رسد، حتی صحبت از مذاکره با ایمان سلیمی است و گفته می‌شود این بازیکن خود به سپاهانی‌ها اعلام کرده قصد ترک استقلال را ندارد. فرشاد احمدزاده، امید نورافکن، رضا اسدی، رضا شکاری و محمد دانشگر در لیست نکونام بودند اما تقریبا بعید است سپاهان بخواهد بازیکن چند پسته‌ای مثل نورافکن یا مهاجم گلزنی مثل اسدی را از دست بدهد. از این رو ظاهرا لیست نکونام بیشتر طعنه‌ای به باشگاه سپاهان بوده تا به آنها بفهمانند نفراتی که در اختیار دارند می‌تواند هر تیمی را موفق کند.

بااین‌حال شنیده‌ایم مراودات و نامه‌نگاری‌های باشگاه سپاهان و استقلال چندان هم بی‌خیر نبوده است. گویا سپاهانی‌ها در ازای جذب حامدی‌فر راضی به انتقال احمدزاده شده‌اند. استقلالی‌ها اما حاضر نیستند حامدی‌فر را از دست بدهند، حتی به قیمت جذب احمدزاده! به این ترتیب سپاهان باید برای به خدمت‌گیری بازیکن ایرانی مورد نظر خود در بین بازیکنان آزاد یا بازیکنان شاغل در تیم‌های دیگر بگردد.

درواقع به‌نظر می‌رسد نکونام، دانشگر را به‌شدت هوایی کرده و او دوست دارد حداقل یک‌فصل دیگر را در استقلال سپری کند. محمد دانشگر که با حواشی زیادی از استقلال جدا شده و به سپاهان پیوسته، هنوز این شانس را برای خود قائل است که فوتبالش را در بین آبی‌پوشان تهرانی ادامه دهد. جالب است سپاهانی‌ها به حفظ این بازیکن چندان امیدوار نیستند، هرچند باشگاه سپاهان همه تلاش خود را می‌کند این مدافع ارزشمند را از دست ندهد اما به‌نظر می‌رسد دانشگر تمایل زیادی برای بازگشت به تهران دارد و برای راضی کردن سپاهانی‌ها شانس خود را امتحان خواهد کرد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار