گوناگون

آخرین وضعیت مصدومیت علیرضا جهانبخش+عکس

آخرین وضعیت مصدومیت علیرضا جهانبخش+عکس

پارسینه: فاینورد برای چهارمین مسابقه پیاپی نتوانست از ملی‌پوش ایرانی خود بهره ببرد.

علیرضا جهانبخش در نخستین مسابقه تیم ملی ایران در دور نخست مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 در آسیا حضور ثابت در ترکیب مقابل هنگ‌کنگ داشت، اما به‌خاطر آسیب‌دیدگی نتوانست به بازی ادامه بدهد و در دقیقه 74 تعویض شد و با عصبانیت زمین را ترک کرد و روی نیمکت نشست که حالا مصدومیت او ادامه‌دار شده است.
در شرایطی که کادر پزشکی تیم ملی پس از دیدار ایران و هنگ‌کنگ تاکید کردند که علیرضا جهانبخش یک هفته الی 10 روز دیگر شرایط بازگشت به میادین را پیدا می‌کند، اما او حداقل یک ماه برای انجام اولین بازی خود منتظر مانده و هنوز مصدومیت به این ستاره فاینورد اجازه نداده در رقابت‌های باشگاهی به میدان برود.
تیم فوتبال فاینورد شب گذشته در هفته پانزدهم لیگ اردیویسه هلند مقابل وولندام رده هفدهمی قرار گرفت و به پیروزی سه بر یک رسید که در جریان این بازی، علیرضا جهانبخش بازهم حضور نداشت و مثل دیدارهای اخیرشان غایب بود.
آخرین وضعیت مصدومیت جهانبخش+عکس
علیرضا جهانبخش پس از اینکه در دیدار مقابل هنگ‌کنگ تعویض شد، در دیدار تیم ملی برابر ازبکستان حضور نداشت و بعد از آن هم در بازگشت به هلند در یک مسابقه لیگ قهرمانان اروپا مقابل اتلتیکو مادرید اسپانیا و سه بازی متوالی لیگ اردیویسه هلند برابر اکسلسیور، آیندهوون و وولندام غایب بوده است.
ملی پوش ایرانی فاینورد که در فصل جاری لیگ اردیویسه هلند هشت بازی انجام داده و یک پاس گل ثبت کرده و در چهار حضور تعویضی در دیدار لیگ قهرمانان اروپا نیز یک گل زده، امیدوار است هرچه زودتر شرایط بازگشت به میادین را به دست بیاورد و دوباره بتواند در ترکیب تیم هلندی قرار بگیرد.
تیم فوتبال فاینورد چهارشنبه شب آینده در لیگ قهرمانان اروپا مقابل سلتیک اسکاتلند قرار خواهد گرفت که علیرضا جهانبخش امیدوار است در این مسابقه شرایط بازگشت به میادین را پس از یک ماه به دست بیاورد و مثل بازی رفت برابر همین تیم گلزنی کند.
منبع: ورزش سه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار