گوناگون

شکایت پرسپولیس از داوری بازی ملوان

شکایت پرسپولیس از داوری بازی ملوان

پارسینه: با در نظر گرفتن دو صحنه مشکوک داوری که در دیدار مقابل ملوان علیه پرسپولیس اتفاق افتاد این باشگاه از داوری وحید کاظمی و کمک‌هایش در این مسابقه به فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

ورزش سه نوشت: رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس با انتشار فریم به فریم تصویر خطای حامد نورمحمدی روی علی نعمتی در دقاق ابتدایی بازی نوشت:« سرخپوشان پایتخت امروز در حالی در انزلی برابر ملوان متوقف شدند که تیم داوری قضاوت پر حرف و حدیثی داشت. در دقیقه ۴، دروازه‌بان ملوان بعد از خروج از محوطه جریمه به وضوح توپ را با دست دفع کرد اما در حالی که این صحنه مقابل دید داور رقم خورد ادامه بازی داده شد.

در دقیقه ۱۳،‌ ارسال توپ روی ضربه ایستگاهی با خطای مشخص مدافع ملوان و خراب شدن او روی علی نعمتی همراه شد که در کمال تعجب داوران از این صحنه هم گذشتند و پنالتی واضح پرسپولیس سوخت.

در دقایق تلف شده بازی هم خطای مدافع ملوان روی امید عالیشاه در محوطه جریمه می‌توانست پنالتی باشد و بازیکن حریف به هیچ‌وجه به توپ نرسید. تیم داوری مسابقه این صحنه را هم ادامه بازی اعلام کردند تا سه خطای واضح تیم حریف سرنوشت بازی را عوض کند. خطاهایی که هر کدام می‌توانست به تنهایی نتیجه بازی را عوض کند.

با توجه به نظر کارشناسان محترم داوری و تایید آنها درباره صحنه‌های ذکر شده، باشگاه پرسپولیس شکایت رسمی خود را به قضاوت وحید کاظمی و کمک‌هایش اعتراض به فدراسیون فوتبال ارسال می‌کند.»

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار