گوناگون

پیکان ۱-۳ پرسپولیس؛ پیروزی پرسپولیس بر پیکان با هت‌تریک زاهدی

پیکان ۱-۳ پرسپولیس؛ پیروزی پرسپولیس بر پیکان با هت‌تریک زاهدی

پارسینه: تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با هت تریک شهاب زاهدی پیکان را شکست دهد و به صدر جدول بازگردد.

به گزارش پارسینه به نقل از باشگاه خبرنگاران، در یکی از بازی‌های معوقه هفته ششم لیگ برتر ایران، پرسپولیس در قزوین میهمان پیکان است. سرخ‌ها که با کسر یک امتیاز انضباطی صدر را از دست داده‌اند در پی کسب سه امتیاز این بازی هستند. پرسپولیس در شرایطی به مصاف پیکان می‌رود که این تیم پنج ستاره‌اش را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و کنعانی و ترابی نیز از روی نیمکت کار را آغاز می‌کنند.

پیکانی‌ها نیز امیدوارند بتوانند با رسول خطیبی پرسپولیس را در قزوین به چالش بکشند و از این تیم امتیاز بگیرند.

تیم داوری این بازی را احمد محمدی، بهزاد پناهی، محمدصالح عرب آبادی و ایمان کیهیش به عهده دارند. همچنین ناظر این دیدار علیرضا کهوری است.

ترکیب پیکان:
محمد ناصری، ایمان اکبری، دانیال جهانبخش، امیرحسین صدقی، علی‌اکبر رنجبر، امیر طاهر، منصور باقری، مجتبی حق‌دوست، سامان نریمان‌جهان، محمدجواد آزاده و مهرداد بایرامی

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، فرشاد فرجی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، مسعود ریگی، سروش رفیعی، میلاد سورگی، سعید صادقی، محمد عمری و شهاب زاهدی

شرح بازی:

دقیقه ۱۲: سیو فوق العاده محمد ناصری مانع گلزنی پرسپولیس شد. سانتر از روی نقطه کرنر توسط سروش و ضربه بازیکن سرخ‌ها منجر به یک کرنر دیگر برای این تیم شد.

دقیقه ۱۴: پرسپولیس یک - پیکان صفر/ سانتر فوق العاده و دقیق سروش رفیعی از روی نقطه کرنر درست به میانه محوطه جریمه رفت و شهاب زاهدی بلند قامت با یک پرش بلند بالاتر از همه توپ را با ضربه سر به گوشه دروازه پیکان فرستاد.

دقیقه ۱۵: شوت محکم و غیر منتظره محمد عمری از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به تیرک به بیرون رفت.

دقیقه ۱۷: فشار بازیکنان پیکان باعث شد موقعیت خطرناکی ایجاد کرد و توپ پس از برخورد به تیرک افقی به کرنر رفت.

دقیقه ۱۸: کرنر پیکان یک موقعیت حساس دیگر را خلق کرد و کرنر سامان نریمان جهان با ضربه سینه صدقی همراه شد و توپ بار دیگر به تیرک دروازه بیرانوند برخورد کرد.

دقیقه ۲۲: فرصت خطرناک برای سامان نریمان جهان که در محوطه جریمه ضربه او با برخورد به مدافعین پرسپولیس راهی کرنر شد.

دقیقه ۳۶: در شرایطی که بیرانوند هم در مقابل چیپ مهرداد بایرامی تسلیم شده بود، فرشاد فرجی توپ را از روی خط در آورد و به کرنر فرستاد.

دقیقه ۳۹: حرکت پا به توپ عالی شهاب زاهدی با پاس کات بک او همراه شد و ضربه سعید صادقی با بدشانسی به تیرک دروازه برخورد کرد.


دقیقه ۴۶: پرسپولیس یک - پیکان یک/ در اولین موقعیت بازی در نیمه دوم حامد پاکدل یک فرار سریع را انجام داد و با سر توپ را جلو برد و در ادامه با دریبل فرجی و ضربه پای راست تمام کننده دروازه بیرانوند را فرو ریخت.

دقیقه ۴۳: ضربه زمینی محمد عمری در دستان محمد ناصری آرام گرفت.

داور برای نیمه نخست یک دقیقه وقت اضافه اعلام کرد. این دیدا در در ۴۵ دقیقه ابتدایی با برتری یک بر صفر شاگردان یحیی گل‌محمدی خاتمه یافت.

دقیقه ۶۲: فرصت خوب برای پرسپولیس روی پرتاب بلند نعمتی که ضربه زاهدی به تور بیرونی دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۷۱: شهاب زاهدی در دقیقه ۷۱ گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه ۷۷: حرکت و نفوذ سروش از سمت چپ محوطه با خطای سامان نریمان جهان روی سروش رفیعی همراه شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد.

دقیقه ۷۹: پیکان یک - پرسپولیس سه/ شهاب زاهدی پشت ضربه پنالتی کسب شده توسط سروش ایستاد و با ضربه پای چپ دقیق توپ را به گوشه دروازه پیکان فرستاد تا هت‌تریک کند.

دقیقه ۸۶: فرصت عالی برای پیکان روی اشتباه فرشاد فرجی که سیو علیرضا بیرانوند از حامد پاکدل اجازه باز شدن دروازه را نداد.

حاشیه‌های بازی:

حاشیه‌های بازی:

اگرچه بیرانوند دو روز پیش مقابل قطر به میدان رفته بود، اما مقابل پیکان هم در رقابت‌های باشگاهی فیکس شده است.

زوج دفاعی گولسیانی-فرجی برای نخستین بار در این فصل تشکیل شده است.

ورزشگاه سردار آزادگان قزوین از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

میلاد سورگی، بازیکن آکادمی سرخ‌ها سورپرایز یحیی در ترکیب اصلی بود.

پرسپولیس در شهر قزوین از حمایت بسیار خوب هوادارانش برخوردار است.

پرسپولیس در این مسابقه پنج بازیکن ملی پوش خود را به علت مصدومیت در اختیار ندارد اما مهدی ترابی به این بازی رسیده و روی نیمکت قرار دارد.

حسین کنعانی برای نخستین بار در این بازی نیمکت نشین شده است و پس از دو بازی ملی استراحت می‌کند.

در دقیقه ۲۴ تماشاگران یادی از هادی نوروزی، کاپیتان فقیدشان کردند.

بازیکنان پرسپولیس ابتدای بازی تیشرتی با عکس مرتضی و یاسین دو بازیکن‌شان که رباط صلیبی‌ پاره کرده‌اند به میدان رفتتد و به این شکل به رفقای خود دلداری دادند‌.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار