گوناگون

صحبت های معنادار و حاشیه ساز رحمتی بعد از باخت مقابل الهلال

صحبت های معنادار و حاشیه ساز رحمتی بعد از باخت مقابل الهلال

پارسینه: سید مهدی رحمتی در نشست خبری پس از بازی با الهلال عربستان گفت: امروز مقابل تیم منتخب جهان بازی داشتیم.

ایسنا نوشت: نساجی در دومین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال با سه گل شکست خورد. سیدمهدی رحمتی در نشست خبری این دیدار گفت: در وهله اول از بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم که امروز واقعا تلاش کردند، زحمت کشیدند و دویدند. هر چه داشتند در زمین گذاشتند و بعد از آن از تمامی هواداران تشکر می‌کنم که به استادیوم آمدند و ما را تنها نگذاشتند.

با منتخب جهان بازی کردیم

او ادامه داد: برای نساجی که اولین بار است در آسیا شرکت می‌کند تمام بازی‌ها دشوار و مهم است و می‌تواند تاثیرگذار باشد. اولین سال است که در آسیا بازی می‌کنیم و دیدید با تیم منتخب جهان بازی داشتیم. در طول بازی تمام هواداران تحت الشعاع ستاره‌های الهلال عربستان بودند. آن‌ها ۴ مرتبه قهرمان جام باشگاه‌های آسیا شده‌اند و اصلا با تیم ما قابل قیاس نیستند که بخواهیم خودمان را با آن‌ها قیاس کنیم. بچه‌های من با این وجود خوب کار کردند و روی یکسری اتفاقات و اشتباهات گل خوردیم ولی موقعیت ایجاد کردیم و به تیر دروازه ضربه زدیم. فکر می‌کنم که رفته رفته این شرایط باید برای نساجی جا بیفتد که هر ساله در آسیا باشد تا این بازی‌ها برای ما کمی عادی شود.

فوتبال ما تعطیل است

رحمتی درباره اینکه توقف مسابقات لیگ برتر چه اندازه روی آماده‌سازی تیمش تاثیر گذاشته، گفت: من یک جواب کلی به شما بدهم که نیاز به توضیح نباشد، فوتبال ما تعطیل است! کلا فوتبال ما تعطیل است در حال حاضر. از همه جهات و نقاط تعطیل است. هیچ روزنه امیدی در این فوتبال نمی‌بینید که به آینده امیدوار باشید. اگر شما می‌بینید من را راهنمایی کنید تابه دنبال آن بروم و یک امیدی برای آینده داشته باشم. همین!


سرمربی نساجی درباره تفاوت این الهلال با تیمی که چند سال پیش با آن رو به رو شده بود، گفت: چند سال پیش که بازی کردیم فکر می‌کنم طی ۱۵ سال گذشته فوتبال عربستان و تیم الهلال از همه تیم‌های آسیایی جلوتر بوده است. وقتی همین الهلال را در خود عربستان شکست دادیم، در تمام بازی تحت فشار بودیم و شرایط به همین گونه‌ای بود که امروز دیدید ولی از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم و بازیکنان ملی پوش داشتیم و بازیکنانی که تجربه این مسابقات را داشتند. از بازیکنانم تشکر می‌کنم چون در اولین تجربه آسیایی مقابل الهلال پا پس نکشیدند و جنگیدند و با این تیم رقابت کردند. توانستند موقعیت گل روی دروازه حریف خلق کنند. نمی‌توانید حتی امکانات آن‌ها را با ما مقایسه کنید چه برسد به بقیه موارد.

رحمتی درمورد اینکه اخراج بازیکن نساجی چقدر روی برنامه تیمش اثر گذاشت، گفت: ببینید اگر فقط بازیکن ما اخراج می‌شد اثرگذار بود ولی اینکه یک نفر از ما و یک نفر از آن‌ها اخراج شد باز هم شرایط برابر بود. توانستیم با وقفه‌ای که صورت گرفت به شرایط بازی برگردیم. دیدید روی سه گلی که خوردیم واقعا می‌توان گفت شاید گل سومی که زدند خطرناک نبود و موقعیت گل ما که به تیرک خورد، بیشتر خطرناک بود. یک مقدار بدشانس بودیم و همین ارسالی که علا عباس روی ارسال به گل تبدیل نکرد می‌توان گفت که حاصل بدشانسی بود. با توجه به تلاشی که بچه‌ها در این بازی داشتند می‌توان گفت که اختلاف ما سه گل نبود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار