گوناگون

آغاز بلیت فروشی دیدار سپاهان مقابل الاتحاد

آغاز بلیت فروشی دیدار سپاهان مقابل الاتحاد

پارسینه: باشگاه سپاهان از آغاز بلیت فروشی دیدار مقابل الاتحاد عربستان خبر داد.

به گزارش پارسینه به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال، دقایقی پیش باشگاه سپاهان اعلام کرد که با «دریافت مجوز برگزاری بازی با الاتحاد با حضور هواداران» فروش بلیت نیز آغاز شده و از طریق سامانه انجام می‌شود.
باشگاه سپاهان همچنین از هوادارانش درخواست کرد: بلیت مسابقه را صرفا از سامانه معرفی شده دریافت کرده و به هیچ عنوان بدون دریافت بلیت به ورزشگاه مراجعه ننمایند، از ورود افراد بدون بلیت به ورزشگاه جلوگیری به عمل خواهد آمد.
نکته جالب اینکه باشگاه سپاهان برای هوادارانی که کارت هواداری این باشگاه را دارند، 50 درصد تخفیف در نظر گرفته که عدد بالایی محسوب می‌‎شود.
باشگاه سپاهان قیمت 50 هزار تومانی را برای بلیت عادی و 200 هزار تومانی را برای بلیت جایگاه ویژه در نظر گرفته تا با این قیمت نسبتا نازل، احتمالا تمام بلیتها برای این بازی فروخته شود.
بر اساس اطلاعات موجود در سامانه کمتر از 30 هزار بلیت برای فروش در اختیار هواداران قرار گرفته و باید دید در ادامه این تعداد افزیش خواهد یافت یا خیر.
دیدار تیم‌های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ایران و الاتحاد عربستان در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۹:۳۰ روز دوشنبه ۱۰ مهر ماه در ورزشگاه نقش‌جهان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار