گوناگون

پاسخ کوبنده استقلال به ادعای ۱۱۰ میلیاردی بیرانوند!

پاسخ کوبنده استقلال به ادعای ۱۱۰ میلیاردی بیرانوند!

پارسینه: علیرضا بیرانوند در برنامه فوتبال برتر ادعای بزرگی را مطرح کرد.

به گزارش پارسینه به نقل از ایران ورزشی، علیرضا بیرانوند اخیراً با حضور در یک برنامه تلویزیونی بار دیگر حاشیه‌ساز شده و صحبت‌هایی به زبان آورده که جنجال‌هایی هم برای باشگاه پرسپولیس و هم استقلال ایجاد کرده است. دروازه‌بان پرسپولیس در بخشی از صحبت‌هایش مدعی شد که از باشگاه استقلال ۱۱۰ میلیارد تومان پیشنهاد مالی دریافت کرده است. این پیشنهاد در زمان مدیریت حجت کریمی به دروازه‌بان پرسپولیس داده شده است، اما آیا چنین پیشنهادی صحت داشته است؟
با حجت کریمی، مدیر سابق استقلال که اکنون خارج از ایران به سر می‌برد تماس گرفتیم و از او پرسیدیم: شما پیشنهاد ۱۱۰ میلیاردی به بیرانوند را تأیید می‌کنید؟ حجت کریمی قدری مکث کرد و در پاسخ به این سؤال فقط همین جمله را به زبان آورد: بیرانوند را ولش کن.
پاسخ کریمی درباره ماجرای بیرانوند نشان می‌دهد که احتمالاً او نه پیشنهاد مالی ادعا شده از سوی دروازه‌بان پرسپولیس را تأیید می‌کند و نه اینکه علاقه‌ای دارد اساساً درباره این بازیکن صحبتی به میان آورد. البته نظری جویباری، معاون سابق استقلال هم در جریان پیشنهاد ارائه شده به بیرانوند قرار داشت که او نیز چنین اعداد و ارقام ادعا شده را تأیید نکرده است.

ارسال نظر

 • ناشناس

  خاک بر سر مدیر کفتاری که حاضر است ۱۱۰ میلیارد بدهد وبازیکن و هوایی و پولکی کند

 • امیر

  خیلی پاسخ کوبنده ای بود.بیرانوندو ولش کن

 • سجاد

  کجاش کوبنده بود؟؟؟؟

 • غلام مصطفی

  کجایش کوبنده است

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار