گوناگون

کاپیتان پرسپولیس بازی الدحیل را از دست داد

کاپیتان پرسپولیس بازی الدحیل را از دست داد

پارسینه: کاپیتان دوم پرسپولیس قادر به همراهی این تیم در جدال با الدحیل نخواهد بود.

مصدومیتی که در دقایق پایانی گریبان وحید امیری را در جدال با النصر گرفت، با احتمال خیلی زیاد منجر به محرومیت او از حضور در دیدار با الدحیل خواهد شد.

وحید امیری که در اردوی تیم ملی نیز با مصدومیت مواجه شده بود و با تمرینات سبک و فیزیوتراپی در نهایت موفق شد برابر النصر در استادیوم آزادی به میدان برود، در دقایق پایانی این جدال بار دیگر دچار آسیب دیدگی شد تا زمین بازی را ترک کند.

امیری که مصدومیتش از ناحیه کشاله است، بلافاصله تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر پزشکان دنبال کرد تا بتواند شرایط بازگشت به تمرینات گروهی را به دست بیاورد. با این حال علیرغم اینکه علیرضا بیرانوند در برنامه شب گذشته از بازگشت وحید امیری و پایان مصدومیت کاپیتان دوم پرسپولیس برای همراهی این تیم برابر الدحیل خبر داده بود، پیگیری‌ها خلاف این موضوع را نشان می‌دهد.

ستاره ملی پوش پرسپولیس برای دستیابی به آمادگی مطلوب نیازمند حداقل دو هفته تمرین اختصاصی و مراقب ویژه تحت نظر پزشکان خواهد بود و با توجه به فرصت باقی مانده تا دیدار برابر الدحیل این بازیکن قادر نخواهد بود این تیم را همراهی کند. با این حال همانطور که پیش از این نیز گفته شده بود، با درخواست یحیی گل محمدی برای این بازیکن نیز بلیت سفر به قطر تهیه شده است تا او سرخپوشان را همراهی کند.

امیری البته این روزها تمرینات اختصاصی و درمانی خود را زیر نظر پزشک پرسپولیس و همچنین پزشکان تیم ملی دنبال می‌کند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار